İstediğiniz Herşeyi En Yüksek Hızda İndirin

Tarih: 14 Temmuz 2010   Yazar: SO  |  4.819 kez okundu
İstediğiniz Herşeyi En Yüksek Hızda İndirin

Her internet kullanıcısı indireceği dosyanın en hızlı şekilde inmesini ister. İnternetin ağır aksak ilerlemesi hepimiz için bir işkence olur. Ülkemizde şu anda yaygın olarak kullanılan internet hızı 8mbit. Ancak bu da artık kullanıcılar için yetmeyebiliyor. Özelikle bugün tanıtacağım program sürekli indirme yapan ziyaretçilerimiz için. Tanıtacağım program dosya indirme canavarı, Internet Download Manager. İndirme canavarı diyorum, çünkü kendi alanında kalitesini kanıtlamış bir program. Devamını Oku »

Youtube videolarını indirin

Tarih: 14 Aralık 2009   Yazar: SO  |  1.020 kez okundu
Youtube videolarını indirin

Bu yazı için yasak anlamında gereksiz diye düşünenleriniz olabilir çünkü biliyorsunuz ki youtube uzun zaman önce Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içeren videoların paylaşılmasına musaade ettiği için ülkemizde erişimi yasaklanmıştı. Fakat hali hazırda ülkemizde youtube girmeyi başaranların sayısı oldukça fazla hatta o kadar ki alexa sıralamasına ülkemiz genelinde 5. sırada kendisine yer bulabilmiş hatta uzun zamanda öyle kalacağını düşünüyorum eğer sizde bi şekilde youtube a girme yöntemini öğrenmişseniz sizlere youtubeden video indirmenize veya farklı formatlara çevirmenize Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.