Etiket: yazı tipi

Logo Tasarımcıları İçin 30 Harika Font

Tarih: 9 Şubat 2011   Yazar: admin  |  8.638 kez okundu
Logo Tasarımcıları İçin 30 Harika Font

Bir websitesi veya firma için logo tasarlamaya başlamadan önce nasıl bir font (yazı tipi) kullanmamız gerektiğine karar verir ve uygun font bulmaya çalışırız. Bir logo tasarımcısının font arşivi hernekadar geniş olsada bazen tam olarak istediği fontu bulamayabilir. Bende sizinle bu yazımda logo tasarımcılarının işine yarayabileceğini düşündüğüm 30 adet birbirinden harika font paylaşacağım. Bu fontlar ile arşivinizi genişletebilir ve daha profesyonel logolar tasarlayabilirsiniz. Devamını Oku »

Tasarımlarınız İçin 20 Yeni Kaliteli Yazı Tipi

Tarih: 8 Temmuz 2010   Yazar: admin  |  2.527 kez okundu
Tasarımlarınız İçin 20 Yeni Kaliteli Yazı Tipi

Tasarım yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli öğede yazı tipi seçimidir. Çalışmalarınızda her zaman her yazı tipini kullanamayabilirsiniz. Renkli tasarımlarınız için daha canlı yazı tipleri tercih ederken daha ciddi tasarımlarınız için daha sade ve profesyonel görünümlü yazı tiplerini tercih ederiz. Bu yazımda sizinle paylaşacağım bu yüksek kalitede olan yazı tipleri ile tasarımlarınızda kullanabileceğiniz yazı tipi seçeneklerinizi arttırabilir ve ortaya daha güzel tasarımlar çıkarabilirsiniz. Devamını Oku »

30 Adet Vintage ve Retro Font

Tarih: 28 Mart 2010   Yazar: admin  |  2.697 kez okundu
30 Adet Vintage ve Retro Font

Vintage ve Retro Font’un anlamı geriye dönüş, eski yıllardan kalma, renklilikten uzak anlamına gelmektedir. Vintage ve retro stili son zamanlarda moda haline gelmiş ve tüm tasarım dallarına yayılmıştır. En son web tasarımıda etkilemiş durumdadır. Bu yazımda sizinle paylaşacağım 30 adet mükemmel vintage ve retro font ile eskiye dönük, şık logolar ve afişler tasarlayabilir, web tasarımda kullanabilir veya arşivinize ekleyebilirsiniz. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.