Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Alışveriş Çantaları

Tarih: 31 Ağustos 2010   Yazar: admin  |  1.945 kez okundu
Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Alışveriş Çantaları

Merhaba arkadaşlar. Daha önceki yazımda sizinle yaratıcı ve zekice tasarlanmış reklam panoları paylaşmıştım. Bu yazımda ise 10 adet alışveriş çantası tasarımı paylaşacağım. Bu paylaşacağım alışveriş çantaları gerçektende üzerinde düşünülmüş, ve zekice tasarlanmış. Bildiğiniz gibi reklamın iyisi kötüsü olmaz. Yine dikkat çekici bir şekilde tasarlanmış bir alışveriş poşetide ürününüzü  ve markanızı çok güzel bir şekilde tanıtacak ve akılda kalacaktır. Devamını Oku »

Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Reklam Panoları

Tarih: 27 Ağustos 2010   Yazar: admin  |  4.039 kez okundu
Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Reklam Panoları

Ürünlerin pazarlanmasında ve duyurulmasında tartışmasız reklamların çok büyük bir önemi var. Reklamın yeterince dikkat çekmesi ve ürünün bu reklamdan sonra akılda kalması için ise en önemli şey yaratıcılık oluyor. İşte sizinle bu yazımda bu amaçla tasarlanmış 40 adet yaratıcı reklam panosu örneği paylaşacağım. Bu reklam panolarını inceleyerek, yaratıcılık ve zekayı birleştirince ortaya nasıl fikirler çıktığını rahatlıkla görebilirsiniz. Lafı uzatmadan hemen o ilham kaynağı reklam panolarına geçelim. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.