Kendinize ait online işletim sisteminiz olsun

Tarih: 26 Aralık 2009   Yazar: SO  |  1.618 kez okundu
Kendinize ait online işletim sisteminiz olsun

Merhaba arkadaşlar bu gün eye os adında bir açık kaynaklı online işletim sistemi ile karşılaştım ve biraz araştırma yaptım başka online işletim sistemi varmı diye ve sizler için en güzellerini seçtim. Öncelikle niçin eyeos ile başladım onu söyliyeyim. Yazımın başlarında da dediğim gibi açık kaynak kodlu bir işletim sistemi yani isterseniz kendi web alanınızda da yayınlayabilir size ait bir işletim sistemi olarak kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Devamını Oku »

Youtube videolarını indirin

Tarih: 14 Aralık 2009   Yazar: SO  |  975 kez okundu
Youtube videolarını indirin

Bu yazı için yasak anlamında gereksiz diye düşünenleriniz olabilir çünkü biliyorsunuz ki youtube uzun zaman önce Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içeren videoların paylaşılmasına musaade ettiği için ülkemizde erişimi yasaklanmıştı. Fakat hali hazırda ülkemizde youtube girmeyi başaranların sayısı oldukça fazla hatta o kadar ki alexa sıralamasına ülkemiz genelinde 5. sırada kendisine yer bulabilmiş hatta uzun zamanda öyle kalacağını düşünüyorum eğer sizde bi şekilde youtube a girme yöntemini öğrenmişseniz sizlere youtubeden video indirmenize veya farklı formatlara çevirmenize Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.