Etiket: Vavien

Yeşilçam “Nefes” Aldı

Tarih: 24 Mart 2010   Yazar: SO  |  1.021 kez okundu
Yeşilçam “Nefes” Aldı

3. Yeşilçam Ödülleri dün yapılan ödül töreni ile sahiplerini buldu. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği, Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı ve Beyoğlu Belediyesinin işbirliğiyle, Turkcell’in ana sponsorluğunda düzenlenen Yeşilçam Ödülleri’ nde En İyi Film Ödülü’nü Levent Semerci’nin ilk filmi “Nefes: Vatan Sağolsun” alırken 8 dalda aday gösterilen “Vavien” 3 dalda ödüle değer görüldü. Ödül kazananların tam listesi ise şöyle: Devamını Oku »

Yeşilçam Ödülleri’nin adayları açıklandı

Tarih: 2 Mart 2010   Yazar: SO  |  673 kez okundu
Yeşilçam Ödülleri’nin adayları açıklandı

3. Yeşilçam Ödülleri”nin adayları açıklandı. En çok aday gösterilen filmler 8 dal ile Vaiven ve 5 dal ile Nefes filmi oldu. İki aşamadan oluşan Yeşilçam Ödülleri’nde aday filmlerin seçimleri, sektör temsilcileri, sinema yazarları ve ”3. Yeşilçam Ödülleri” aday adayı filmlerin yaratıcılarından oluşan yaklaşık 750 kişilik bir jüri tarafından yapıldı. İlk aşamanın sonucunda 11 dalda en çok oyu alan adaylar seçildi. İşte bu yılın adayları: Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.