Bit.ly API ile url kısaltma servisi yapımı

Tarih: 18 Nisan 2010   Yazar: SO  |  2.302 kez okundu
Bit.ly API ile url kısaltma servisi yapımı

Url kısaltma servislerinin ilk çıktığında işlevleri konusunda çok fazla fikre sahip olmasak ta geçen zaman diliminde faydaları ve işlevleri açısından oldukça kullanışlı ve yararlı oldukları fark ettik. Aslında bu hizmeti veren düzinelerce servis mevcut ve bunlar arasında öne çıkanlar kullanıcılarına daha fazla işlevsellik kazandırma imkanı veren siteler geliyor. Kullanıcıların kendi uygulamalarını yapmalarını sağlayan servisler daha çok ön plana çıkıyor. Peki biz kullanıcılar kendi uygulamamızı Devamını Oku »

Url adreslerinizi bir kısa adreste toplayın!

Tarih: 28 Kasım 2009   Yazar: admin  |  1.129 kez okundu
Url adreslerinizi bir kısa adreste toplayın!

Birden çok uzun, karışık, aklınızda tutamadığınız ve paylaşmak için can attığınız site, video, resim vb adreslerinizmi var? Belki 10 part’tan oluşan bir video’nuz, belkide 50 resimden oluşan bir resim arşiviniz var ve bunları arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsunuz. Ancak okadar çok url adresi varki ve hepsi okadar uzun ve karışık ki bir türlü paylaşamıyorsunuz. Peki size bir site söylesem ve bu site bütün url adreslerinizi bir kısa adreste toplasa, kaç kez ziyaret edildiğiniz gösterse nedersiniz? Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.