Etiket: UEFA

“Only a Game?” Futbol Sergisi

Tarih: 16 Nisan 2010   Yazar: SO  |  1.396 kez okundu
“Only a Game?” Futbol Sergisi

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projeleri kapsamında UEFA, TFF ve İBB işbirliği ile Taksim Cumhuriyet Sanat Galerisi’nde açılan UEFA Futbol Sergisi “Only a Game? (Sadece bir oyun mu?)” ziyaretçi sayısı 10.000’i aştı. Sergide, Türkiye, Avrupa ve dünya futbolunun son 50 yıllık tarihine damga vurmuş olaylara ait özel parçalar, gazeteler, kupalar, formalar ve çok daha fazlası yer alıyor. İlki, Belçika’nın başkenti Brüksel’de 2008 yılında açılan ‘Only A Game?’ isimli sergi, 2009 yılının başında İngiltere’nin Liverpool kentinde de açılmıştı. Devamını Oku »

Uefa Avrupa Liginde Rakipler Belli Oldu!

Tarih: 18 Aralık 2009   Yazar: SO  |  1.451 kez okundu
Uefa Avrupa Liginde Rakipler Belli Oldu!

UEFA Avrupa liginde türk futbolunun temsilcileri olan Fenerbahçe ve Galatasaray’ın rakipleri belli oldu.  İsviçrenin Nyon Kentinde çekilen kuraların sonuçları belli oldu. Galatasaray’ın rakibi ispanyol temsilcisi Atletico Madrıd oldu. Galatasarayın rakibini elemesi halinde ise 3. turda Sporting Lizbon/Everton eşleşmesinde tur atlayan takımla eşleşecek. Bir diğer temsilcimiz olan Fenerbahçe’ nin  rakibi ise Fransız Temsilcisi Lille oldu. Fenerbahçe’nin  turu atlaması durmunda ise 3. turda Liverpool/Uniera Urcizeni eşleşmesinde turu atlayan takımla eşleşecek. Her iki Türk ekibide ilk maçlarını deplasmanda oynayıp avantaj yakalamaya çalışacaklar. Devamını Oku »

UEFA Avrupa Ligi Muhtemel Rakipler!

Tarih: 17 Aralık 2009   Yazar: SO  |  546 kez okundu
UEFA Avrupa Ligi Muhtemel Rakipler!

UEFA Avrupa ligindeki grıpları lider olarak bitirmeyi garantileyen takımlarımızdan olan Fenerbahçe ve Galatasarayın  muhtemel rakipleri belli oldu. Fenerbahçe ve Galatasaray bilindiği gibi UEFA Avrupa Liginde liste başı olarak çıktıkları için daha çok zayıf rakiplerle karşılaşma şansı yüksek , ayrıca lider olarak  grubu tamamladıkları için kural olarakta zor rakiplerle karşılaşamıyorlar. Kuralar 18 Aralık Cuma günü çekilecek . 32 Takımın rakipleri bu kuralar sonucunda belli olacak.  2. turda türk futbolunu temsil eden takımlarımızın muhtemel rakipleri ise şunlardır: Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.