Etiket: Texture

10 Adet Ücretsiz Doku Seti

Tarih: 5 Temmuz 2010   Yazar: editor  |  3.482 kez okundu
10 Adet Ücretsiz Doku Seti

İnternette ücretsiz doku ve doku seti dağıtan bir sürü site bulunuyor. Fakat bunalara bir göz attığımızda bize en iyileri değil kategoriler halinde sıralanmış şekilde gösteriliyor. En iyi dokulara seçilmiş şekilde ulaşmak isteyen birisi kategorilenmiş olarak baktığında zaman kaybetmiş olacaktır. Hem bu zaman kaybını önlemek, hem de tasarımcılara yararlı olacak bir arşiv oluşturmak için ben de çeşitli tasarım sitelerinden yararlanarak şık, sade ve göze hoş gelen 10 adet doku setini bu yazımda topladım. Devamını Oku »

Tasarımcılar için 150+ Kağıt Doku

Tarih: 22 Şubat 2010   Yazar: admin  |  2.235 kez okundu
Tasarımcılar için 150+ Kağıt Doku

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlerle 21 farklı çeşitte olup toplam 150 ve üstü adet olan ve ücretsiz olarak dağıtılan kağıt doku paylaşacağım. Bu paylaşacağım kağıt dokular deviantart kullanıcıları tarafından üretilip, ücretsiz bir şekilde dağıtılmakta. Size faydalı olabileceğinizi düşündüğüm bu dokuları etkili bir biçimde kullanıp tasarımlarınızı çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.