Etiket: sohbet

Sony Ericsson T700 Cep Telefonu

Tarih: 29 Kasım 2009   Yazar: admin  |  1.395 kez okundu
Sony Ericsson T700 Cep Telefonu

Yeni Sony Ericsson T700 ile çevrenizdekileri kıskandırmak işten bile değil. Yalnızca 10 mm inceliğindeki telefon, göz kamaştırıcı tasarımıyla şıklığınıza şıklık katıp, özellikleri ile sizi şaşırtacak.

T700 ile internette çok hızlı sörf yapabilir, televizyon ve video izleyebilirsiniz. Üstelik artık fotoğraflarınızı gerçek boyutunda hızlı bir şekilde blog’layabilir ya da MMS ile sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Operatör desteğine bağlıdır. Devamını Oku »

Duruma Göre…

Tarih: 28 Kasım 2009   Yazar: SO  |  495 kez okundu
Duruma Göre…

Gündelik hayatta sıkça karşılaştığımız olaylardan birisi de, duruma göre söz söyleme sanatıdır. Mesela bir kaç kişi oturuyorsunuz ve bir arkadaşınızdan bahsediyorsunuz, tam o sırada bahsettiğiniz kişi geliyor ve söylenen ilk sözlerden biri “İyi insan lafının üstüne gelir” demek olurken diğer kişi ise “İti an çomağı hazırla” diyerek gülüşmelere sebep oluyor.

Peki bunun olmasındaki sebep nedir? Bazı kişiler bu durumu “Bakış açısı” veya “Espiri olsun diye söylemek” olarak görse de “Atalarımızın hiç mi etkisi yok?” diye sorası geliyor insanın. Sohbet sırasında aynı konu hakkında farklı düşüncelerin yer alması güzel bir şey ama bu kadar da zıt olabilmesi garip bir durum. İşte size bir kaç zıt düşünceleri barındıran atasözlerinden seçtiklerim: Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.