Etiket: reklam

Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Alışveriş Çantaları

Tarih: 31 Ağustos 2010   Yazar: admin  |  1.844 kez okundu
Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Alışveriş Çantaları

Merhaba arkadaşlar. Daha önceki yazımda sizinle yaratıcı ve zekice tasarlanmış reklam panoları paylaşmıştım. Bu yazımda ise 10 adet alışveriş çantası tasarımı paylaşacağım. Bu paylaşacağım alışveriş çantaları gerçektende üzerinde düşünülmüş, ve zekice tasarlanmış. Bildiğiniz gibi reklamın iyisi kötüsü olmaz. Yine dikkat çekici bir şekilde tasarlanmış bir alışveriş poşetide ürününüzü  ve markanızı çok güzel bir şekilde tanıtacak ve akılda kalacaktır. Devamını Oku »

Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Reklam Panoları

Tarih: 27 Ağustos 2010   Yazar: admin  |  3.823 kez okundu
Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Reklam Panoları

Ürünlerin pazarlanmasında ve duyurulmasında tartışmasız reklamların çok büyük bir önemi var. Reklamın yeterince dikkat çekmesi ve ürünün bu reklamdan sonra akılda kalması için ise en önemli şey yaratıcılık oluyor. İşte sizinle bu yazımda bu amaçla tasarlanmış 40 adet yaratıcı reklam panosu örneği paylaşacağım. Bu reklam panolarını inceleyerek, yaratıcılık ve zekayı birleştirince ortaya nasıl fikirler çıktığını rahatlıkla görebilirsiniz. Lafı uzatmadan hemen o ilham kaynağı reklam panolarına geçelim. Devamını Oku »

Yanlış Yerleşim Kurbanı 15 Reklam

Tarih: 20 Temmuz 2010   Yazar: admin  |  1.996 kez okundu
Yanlış Yerleşim Kurbanı 15 Reklam

Reklamlar çoğu zaman yaratıcı olabildiği kadar bazende talihsiz olabiliyor. Bu yazımda paylaşacağım 15 yanlış yerleşim kurbanı reklam ile nedemek istediğimi daha rahat anlayacaksınız. Belkide siz reklam yerleşimininde iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyorsunuz ancak bu reklamları incelediğinizde kararınız kesinlikle değişecektir. Bazıları fazlasıyla komik, bazıları ise fazlasıyla acınası reklamlar. Neyse lafı fazla uzatmadan hemen o talihsiz reklamlara geçelim. Devamını Oku »

Google Chrome Hız Testi Reklamı

Tarih: 3 Haziran 2010   Yazar: editor  |  2.169 kez okundu
Google Chrome Hız Testi Reklamı

Reklam izlemek benim favorilerimden biridir. Tabii dizi izlerken güzel olmuyor da internette rastlayıp izlediğim reklamlar hoşuma gidiyor :) Büyük olasılıkla eleştri ve yorum yapmayı sevdiğim içindir :) Daha önce Google Chorme’un reklam videolarını içeren bir yazı yazmıştım. Yine az önce bir reklam gördüm. Reklam Google Chrome’un ne kadar hızlı çalıştığını anlatıyor. Bu reklamı da ayrı bir başlıkta yazmak istedim. Yine eğlenceli ve izlerken düşündüren bir reklam filmi olmuş. Devamını Oku »

Google Chrome Reklam Videoları

Tarih: 8 Nisan 2010   Yazar: editor  |  1.739 kez okundu
Google Chrome Reklam Videoları

Şu an piyasadaki en hızlı web tarayıcısı olan Chrome için Google şuana kadar bir çok reklam filmi hazırladı. Bu reklamlar internette  hatta bir kaçı televizyonlarda yayınlandı. Ben de bu çok beğendiğim reklam filmlerini sizlerle paylaşmak istedim. Reklamlardan biri Google İngiltere ekibi tarafından diğer ikisi ise Google Japonya ekibi tarafından hazırlandı ve televizyonda yayınlandı. Devamını Oku »

Alexa’da nasıl yükseliriz?

Tarih: 29 Aralık 2009   Yazar: admin  |  1.647 kez okundu
Alexa’da nasıl yükseliriz?

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki  Alexa’daki web sitelerinin sıralaması ve alınan değerler kesinlikle tamamen doğru değerler değildir. Alexa dünyadaki tüm siteleri aldıkları trafiğe göre sıralar. Ancak Alexa her siteden doğru değerler alamaz. Çünkü Alexa’nın bu değerleri almak için kullandığı yöntemler sınırlıdır ve bu yöntemlerle her kullanıcıya ulaşamaz, sadece belli bir kesimden bilgiler alır ve buna göre ölçümleme yapar.  Alexa’da kararlı bir şekilde yükselebilmek için, Alexa’nın bu değerleri doğru bir şekilde almasına yardım etmeliyiz. Buda demek oluyorki sitemizi ziyaret eden kesimin Alexa’ya bilgi gönderen kesim olması gerekir. Peki nedir bu kesim, kimdir, kimlerdendir? Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.