Etiket: özellikleri

Nvidia GeForce 9800 GX2 Çıktı!

Tarih: 13 Şubat 2010   Yazar: SO  |  1.732 kez okundu
Nvidia GeForce 9800 GX2 Çıktı!

Nvida yeni çıkardığı ekran kartında true to life (gerçek hayattaki gibi ) özelliğini kullanarak HD oyunlarda daha kaliteli grafik sunmaktadır. Nvida ‘a bu ürünle yeni nesil grafik sinyallerine daha farklı açıdan yaklaşmış. GeForce 9800-GX2 ekran kartında çift Gpu motor ve 1Gb Framebuffer özelliği ile önceki modellerinden daha iyi perfonmas göstermekte. Devamını Oku »

Beklenen Apple iPad çıktı!

Tarih: 27 Ocak 2010   Yazar: SO  |  1.516 kez okundu
Beklenen Apple iPad çıktı!

Uzun zamandır ha çıktı ha çıkacak derken adeta bir yılan hikayesine dönen Apple’ın gizemli cihazı iPad bugün açıklandı. Aslında sabah saatlerinde açıklanması bekleniyordu ancak akşama doğru açıklandı. Bu cihazın haberini Türkiyede ilk ben yapmak istiyordum çünkü bu haberi bir Apple manyağı olarak bildiğim arkadaşım chris spooner bana face’den mesajla yolladı fakat o sıralar biraz meşgul olduğum için yazamadım. Neyse lafı çok fazla uzatmadan bu fırından yeni çıkmış cihazın özelliklerini sizinle paylaşmak istiyorum. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.