Etiket: online

5 Adet Harika Online HTML Editörü

Tarih: 11 Mayıs 2010   Yazar: SO  |  2.294 kez okundu
5 Adet Harika Online HTML Editörü

Merhaba arkadaşlar. Bugün kullandığımız çoğu web tarayıcısının üzerinde gelen bir editör zaten mevcut. Özellikle google bu konuda oldukça iyi bir noktada. Google Chrome’un editörü sayesinde girdiğiniz web sitesinin neredeyse tüm dosyalarını görme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Fakat şimdi de bu sistemin oldukça gelişmişleri internet üzerinden online olarak hizmet veriyor ve bende size bu editörleri tanıtmak istiyorum. Devamını Oku »

Online karakter resmi düzenleyiciler ve oyunlar

Tarih: 13 Nisan 2010   Yazar: SO  |  3.855 kez okundu
Online karakter resmi düzenleyiciler ve oyunlar

Eminim internette oldukça çok karşılaşmışsınızdır bu tarz sitelerle. Özellikle yüklediğiniz resme çeşitli efektler verme veya size kullanmanız dahilinde verilen çeşitli özellikler sayesinde kendinizi kılıktan kılığa koyabileceğiniz online tadında oynanan sanal yaşam sitelerinde bu tarz profil kişiliği oluşturma örneklemelerden yukarıda da değindiğim gibi karşılaşanlar mevcut. Aslında çoğu oldukça bilindiği ve kullanıldığı için söylüyorum. Secondlife’ta yaşama başladığınızda kendi avatarınızı oluşturup çeşitli kılıklar giydirip uygulamanın sağladığı mevcut platformda hayatınızı sürdürebiliyorsunuz. Devamını Oku »

Online Avatar Oluşturun!

Tarih: 14 Ocak 2010   Yazar: admin  |  1.300 kez okundu
Online Avatar Oluşturun!

Forumlarda, bloglarda ve sosyal paylaşım sitelerinde hep avatar kullanırız. Kullandığımız avatarlar ise genel olarak bizim kişiliğimizi yansıtır. Ee haliyle bizde avatarlarımıza önem veririz ve benzersiz olmasını isteriz. İşte bu yazımda size altı adet online avatar oluşturma servisini tanıtacağım. Bu servisler ile cıvıl cıvıl, rengarenk ve benzersiz avatarlar oluşturabilirsiniz. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.