Etiket: Kevin Spacey

26 Mart: Gösterime Giren Yeni Filmler

Tarih: 26 Mart 2010   Yazar: SO  |  2.133 kez okundu
26 Mart: Gösterime Giren Yeni Filmler

Bu hafta beş yabancı tek yerli yeni yapım gösterime giriyor. Bu yıl BAFTA ödüllerinde Duncan Jones’a en iyi yönetmen ödülünü getiren bir ilk film olan “Ay” nihayet ülkemizde de gösterime giriyor. Kült film “Donnie Darko”nun yönetmeni Richard Kelly “Kutu” ile kariyerinde yeni bir çıkış arıyor. Ferzan Özpetek’in son filmi “Serseri Mayınlar”, Sam Mendes imzalı “Uzaklara Gidelim”, romantik komedi “Aşka Yolculuk” ve “Çok Film Hareketler Bunlar” haftanın diğer yeni filmleri. Devamını Oku »

19 Mart: Gösterime Giren Yeni Filmler

Tarih: 19 Mart 2010   Yazar: SO  |  1.522 kez okundu
19 Mart: Gösterime Giren Yeni Filmler

Bu hafta üçü yerli ikisi yabancı beş yeni yapım gösterime giriyor. Aslı Özge’nin başarısı festivallerde tescillenmiş filmi “Köprüdekiler” uzun bir süre sonra gösterime giriyor. Bahadır Boysal’ın çizgi-kahramanını sinemaya aynı adlı taşıyan “Büşra” bu haftanın en dikkat çeken filmi. “Dersimiz Atatürk”, “Veda”dan sonra bu yıl gösterime giren yeni bir Atatürk filmi. “Özel Kuvvetler” komedi, savaş ve macera türlerinini harmanlarken “Sevgili John” romantik saatler vaad ediyor. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.