100 Adet Profesyonel Kartvizit Örneği

Tarih: 13 Kasım 2010   Yazar: editor  |  4.615 kez okundu
100 Adet Profesyonel Kartvizit Örneği

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlerle 100 adet profesyonel kartvizit tasarımı paylaşadağım. Kartvizitler şirketlerin tanıtımları için harika bir materyaldir. Şüphesiz, bir şeyin dikkat çekmesi için diğerlerinden farklı, yaratıcı yani kısacası ilgi çekici olması gerekiyor. Klasik, ad soyad ve iş telefonun yazıldığı bir kartvizit tasarımı bilinir ki hiç ilgi çekmez. Dolayısıyla, bu gün sizlerle işini yaratıcılığa bağlayanların profesyonel kartvizitlerini, ilham perileriniz için paylaşmak istedim. :) Devamını Oku »

70 Adet Harika Kartvizit Tasarımı

Tarih: 13 Temmuz 2010   Yazar: editor  |  5.328 kez okundu
70 Adet Harika Kartvizit Tasarımı

Kartvizitler; bir iş adamını, şirket sahibini ve ünlü birini tanıtmak amaçlı olsa da tasarımcılar için çok önemli bir anlam ifade etmektedir. Çünkü kartvizitler akılda kalmak için en iyi yöntemdir. Basit kartvizitlerin çöpe gittiği bu dönemde önemli olan gösteriş değil yaratıcılıktır. Yaratıcı bir kartvizit tasarımında bakılan ilk şey kartvizitin sahibi ile alakalı olmasıdır. Kartvizittekileri okumadan bile sahibinin ne işle ilgilendiği anlaşılıyorsa bu kartvizit iyi bir tasarıma sahiptir. Devamını Oku »

74 Adet Yaratıcı Kartvizit Tasarım Örneği

Tarih: 22 Nisan 2010   Yazar: admin  |  28.151 kez okundu
74 Adet Yaratıcı Kartvizit Tasarım Örneği

Bir kartvizit tasarımı karşınızdaki insanı etkilemeli ve yaptığınız iş hakkında iyi bir izlenim bırakmalı. Kötü tasarlanmış bir kartvizit kötü izlenim bırakabileceği gibi hemen unutulur. Bu yüzden tasarladığınız kartvizitin iyi olması hem karşınızdaki insanı etkileyecek ve şirketiniz için size artı puan kazandıracaktır, hemde kolay kolay unutulmayacaksınızdır. İşte bu yazımda sizinle 74 adet akıllıca tasarlanmış, yaratıcı kartvizit tasarım örneği paylaşacağım. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.