Google’ın Harika 29 Ekim Logosu

Tarih: 29 Ekim 2010   Yazar: admin  |  2.536 kez okundu
Google’ın Harika 29 Ekim Logosu

Özel günleri unutmayıp bu günler için logosunu değiştiren google 29 ekim için harika bir logo tasarımı ile karşımıza çıktı. Google, Türkler için çok özel olan bugünde türk bayrağının kırmızı rengini, ay yıldızı ve Atatürk’ün bir resmini kullandı. Açıkça söylemek gerekirse google’ın bu logosunu daha önce yaptığı logolardan daha çok beğendim. Yine birçok kişininde benimle aynı fikirde olduğundan eminim. Google’a hazırladığı bu harika logo için teşekkür eder, herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlarız. Devamını Oku »

Google’ın 20 Haziran Logosu: Babalar Günü

Tarih: 20 Haziran 2010   Yazar: editor  |  1.754 kez okundu
Google’ın 20 Haziran Logosu: Babalar Günü

Özel günlerde yaratıcılığını Doodle’ları ile bir kez daha gösteren Google, 2000 yılından beri ikinci kez babalar günü logosundaki tüm harfleri değiştirerek bu güne özel tasarladı. Babalar günü pek çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de haziran ayının üçüncü pazarında kutlanmaktadır. Her gün olduğu gibi, bu gün de babalara saygı, sevgi ve hoşgörü ile yaklaşılacak. Hediyesini alıp mutlu olan babalar da olacak, daha babalar gününün ne olduğunu bile bilmeyen bebeğini severek mutlu olanlar da :) Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.