Etiket: fizy

Anında Müzik Portalımız Olan Fizy.com Kapatıldı!

Tarih: 28 Aralık 2010   Yazar: editor  |  2.480 kez okundu
Anında Müzik Portalımız Olan Fizy.com Kapatıldı!

Bundan tam 1 yıl, 1 gün önce Fizy.com hakkında bir yazı yazmıştım. Bu yazıda Fizy’nin artı yönlerini nasıl kullanılabileceğini ele almıştım. Bu gün bakıyoruz ki, bahsettiğimiz fizy.com artık yok. 2010 yılında Webrazzi tarafından yapılan oylamalarda “Yılın en iyi web girişimi” ve “En iyi müzik sitesi” ünvanını kazanan Fizy.com’un kapanma sebebi, telif hakları Müyap tarafından korunmakta olan eserlerin, hiçbir karşılık ödenmeden yayınlandığı için başvuruda bulunulması. Devamını Oku »

Fizy – Müzik Dinlemenin En Hızlı Yolu

Tarih: 27 Aralık 2009   Yazar: editor  |  2.499 kez okundu
Fizy – Müzik Dinlemenin En Hızlı Yolu

Bazen radyoda duyduğumuzda, aklmıza takılan bir müzik oluyor ve o an onu dinlemek istiyoruz. Birden bakıyoruz ki arşivimizde, bilgisayarımızda o şarkı yok. İnternetten müzik indirmenin emeğe saygısızlık olduğunu bildiğimiz için içimiz cız ediyor. Bu nedenle “keşke hemen bulup dinleyebilsek” diyoruz. İşte bu sırada Fizy devreye giriyor. Fizy’i açıp hemen istediğiniz sarkının ismini yazıyoruz. İndirmeden anında dinleyebiliyoruz. Bunun yanında müziğin video ekranını da görebiliyoruz. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.