Etiket: Ekran Kartı

Nvidia GeForce 9800 GX2 Çıktı!

Tarih: 13 Şubat 2010   Yazar: SO  |  1.728 kez okundu
Nvidia GeForce 9800 GX2 Çıktı!

Nvida yeni çıkardığı ekran kartında true to life (gerçek hayattaki gibi ) özelliğini kullanarak HD oyunlarda daha kaliteli grafik sunmaktadır. Nvida ‘a bu ürünle yeni nesil grafik sinyallerine daha farklı açıdan yaklaşmış. GeForce 9800-GX2 ekran kartında çift Gpu motor ve 1Gb Framebuffer özelliği ile önceki modellerinden daha iyi perfonmas göstermekte. Devamını Oku »

Yeni Nesil Ekran Kartı: ASUS EAH5970

Tarih: 21 Aralık 2009   Yazar: SO  |  2.076 kez okundu
Yeni Nesil Ekran Kartı: ASUS EAH5970

ASUS yeni performans ve overclock potensiyeli ile oyun meraklılarının beğenisine sunuldu. Son derece yüksek ekran kartlarından olan bu yeni seri SmartDoctor uygulamasıyla entegre  çalışan Voltage Tweak teknolojisiyle %35 biriminde dahada fazla çalıştırılabiliyor. ASUS bu yeni sistem ekran kartlarının yüksek performans fan sistemiyle  %15 oranında ısınmayı engelleyebiliyor. Ayrıca bu yeni sistem ekran kartları donanım bakımndan Xtreme Design tasarımını en ince ayrıntısıyla göstermektedir. Xtreme yeni nesil kartların daha yüksek performans göstermesini ve dayanıklılık seviyesinin yükselmesini sağlıyor. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.