CSS ile Sitenize Özel Fare İmleci Seçin

Tarih: 20 Ağustos 2010   Yazar: SO  |  3.211 kez okundu
CSS ile Sitenize Özel Fare İmleci Seçin

Css ile hayal gücü bir araya geldiğinde gerçekten sıra dışı güzel özellikler ortaya çıkıyor. Bize düşen sadece hayal gücümüzü kullanıp başka neler yapabiliriz diye düşünmek. Zaten bu düşüncenin ortaya çıkardığı sonuç her geçen gün web sitesi sahiplerinin kişisel özelliklerini yansıtan web sitelerinin daha da türemesi. Eskiden büyüklerimizin şöyle bir sözü vardı. Bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyliyeyim. Şu sıralar  bu söz bana siteni göster sana kim olduğunu söyliyeyim şekline dönüştü. Devamını Oku »

Harika CSS Link Düzenleme Yöntemleri

Tarih: 29 Temmuz 2010   Yazar: SO  |  2.229 kez okundu
Harika CSS Link Düzenleme Yöntemleri

Css ile tasarımları kendinize göre özelleştirmek ve yeni yeni özellikler katmak yada css teknikleri ve css hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için bu tarz konular önem teşkil ediyor. O yüzden kısa bir aradan sonra css ile ilgili aklımda bir yazı dizisi var bunları kategorilere ayırıp o kategori içerisinde toplu yazılar olarak paylaşmayı düşünüyorum. Önerileriniz olursa iletirseniz sevinirim. Ayrıca geçenlerde elime geçen bir kitap var ki gerçekten harika. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.