Etiket: cep

Duygularınıza Göre Çalan Telefon!..

Tarih: 1 Aralık 2009   Yazar: SO  |  1.122 kez okundu
Duygularınıza Göre Çalan Telefon!..

Daha önce “Arama Sesi” adında bir yazı yazmıştım. Telefonunuz çalarken karşı tarafın dinlediği ses ile ilgiliydi. Bu yazımda ise size bahsedeceğim konu, çok bilinmeyen hatta bir çok kişi ilk duyduğunda şaşırdığı ve değişik tepkiler verdiği bir konu. Kısmen teknoloji ile alakalı kısmen de sizin duygusal durumunuzla ilgili. Daha fazla uzatmadan konuya gireyim artık.

Canınız bir şeye sıkılmış ya da iyi haberler almış ve çok keyiflisiniz. Peki siz günlük değişen duygularla yaşarken, telefonunuzun melodisi hep aynı mı çalıyor? Bu sorunun cevabı yüksek ihtimalle “evet” olacaktır. İşte şimdi yazdığım bu yazı sayesinde, günlük değişen duygularınızla birlikte, telefonunuzun melodisi de değişecek… Devamını Oku »

LG KT520 Cep Telefonu

Tarih: 29 Kasım 2009   Yazar: admin  |  1.370 kez okundu
LG KT520 Cep Telefonu

Mobil iletişim alanında bir tasarım lideri olan LG, çok yakında tüketicilerle buluşacak 3G uyumlu LG KT520 internet cep telefonu, yenilikçi ve sıradışı özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine çekecek.

LG KT520 cep telefonu, üzerindeki 360 derece gezinme sağlayan, yenilikçi parmak faresi (finger mouse) ile internette sörfü çok eğlenceli ve kolay hale getiriyor.Web tarama, zoom in/out özelliği, portre ve manzara görüntüleme özellikleri ile KT520, internet deneyiminde adeta bir PC rahatlığı sunuyor. Aynı zamanda HSDPA 3.6 ile tüketicilerine süper hızlı internet bağlantısı da sağlıyor. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.