Etiket: Buzz

Google Buzz’ı kullanma kılavuzu

Tarih: 27 Şubat 2010   Yazar: SO  |  2.460 kez okundu
Google Buzz’ı kullanma kılavuzu

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda google tarafından hizmete konulan google buzzun beklenen ilgiyi layıkıyla gördüğü hakkında çıkan yazılardan anlaşılıyor. Özellikle blog yazarları ve uygulama programcıları sayesinde buzz’ın kullanım alanı ve yöntemleri oldukça fazla. Öncelikle buzz hakkında genel bilgiyi çıktığı ilk günlerde Burak Dülgar arkadaşımız burada vermişti. O yüzden bu yazıda buzz’ın ne olduğu kısmına pek girmeyeceğim. Devamını Oku »

Google Buzz Hızla Büyüyor!

Tarih: 15 Şubat 2010   Yazar: admin  |  1.110 kez okundu
Google Buzz Hızla Büyüyor!

Google Buzz yapılan ölçümlere göre açıkldıktan sonra sadece 2 günde 9 Milyon gönderi ve yorum sayısına ulaştı! Sadece mobil telefonlar tarafından gönderilen gönderisi sayısı ise dakikada 200’ü geçti. Google Buzz’ın bukadar hızlı büyümesinin ilk nedeni olarak Buzz’ın ayrı bir servis olarak değilde Gmail içerisine entegre bir özellik olarak sunulması gösteriliyor. Devamını Oku »

Google’ın yeni servisi: Google Buzz

Tarih: 11 Şubat 2010   Yazar: admin  |  1.617 kez okundu
Google’ın yeni servisi: Google Buzz

Son günlerde Google’ın heycanla beklenen yeni servisi Google Buzz sonunda tanıtıldı ve hizmete girdi. Gmail’a eklenti olarak gelen buzz, sosyal medayının yeni paylaşım alanı olacak. Friendfeed’e oldukça benzeyen bir yapıya sahip olan Google Buzz bir çok Google servisi ile entegre olarak çalışmakta. Peki buzz’ın bize sunduğu özellikler ve varsa yenilikler neler? Hepsi bu yazımızda. Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.