Etiket: alışveriş

Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Alışveriş Çantaları

Tarih: 31 Ağustos 2010   Yazar: admin  |  1.900 kez okundu
Yaratıcı ve Zekice Tasarlanmış Alışveriş Çantaları

Merhaba arkadaşlar. Daha önceki yazımda sizinle yaratıcı ve zekice tasarlanmış reklam panoları paylaşmıştım. Bu yazımda ise 10 adet alışveriş çantası tasarımı paylaşacağım. Bu paylaşacağım alışveriş çantaları gerçektende üzerinde düşünülmüş, ve zekice tasarlanmış. Bildiğiniz gibi reklamın iyisi kötüsü olmaz. Yine dikkat çekici bir şekilde tasarlanmış bir alışveriş poşetide ürününüzü  ve markanızı çok güzel bir şekilde tanıtacak ve akılda kalacaktır. Devamını Oku »

Bilinçli tüketicinin alışveriş rehberi: AlırkenBak.com

Tarih: 25 Aralık 2009   Yazar: admin  |  1.199 kez okundu
Bilinçli tüketicinin alışveriş rehberi: AlırkenBak.com

Bir ürün satın almaya karar verdiniz ancak piyasada alacağınız bu üründen okadar fazla çeşit ve marka varki hangisini alacağınıza karar veremediniz. İşte tam bu sırada karşımıza AlırkenBak.com çıkıyor.

AlırkenBak toplumda bilinçli tüketici kitlesini oluşturma amacıyla kurulmuş, bir ürün veya hizmet satın alırken nelere göre tercih yapılması gerektiği bilgilerini bulunduran, tüketicileri doğru tercih yapabilmeleri için yönlendiren ve içeriği gönüllüler tarafından oluşturulmakta olan bir alışveriş rehberidir. Peki nasıl çalışır? Devamını Oku »

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
  • Webmaster Portalı
  • Url Kısaltma Servisi
  • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
    © Tüm Hakları Saklıdır.
    Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.