Pixlr: Photoshop’u Online Olarak Kullanın

Tarih: 31 Aralık 2009   Yazar: SO  |  1.471 kez okundu
Pixlr: Photoshop’u Online Olarak Kullanın

Photosop kullanan bir çok arkadaşımız vardır elbet. Evinde internet olan kişilerin çok işine yarayacak bir program. Bilgisayarınıza photosop programı kurmanıza gerek kalmayacak. İnternette yeni açılan bir sayfa online photosop kullanma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca üyelik felan istemiyor.

İnternet hızınız ne kadar yüksek olursa hizmet kaliteside o kadar artıyor. Teknoloji geliştikçe ileride  bu web hizmetleri artacaktır sanırım.

http://www.pixlr.com/editor adresi online photoshop kullanıcılarını olanak sağlıyor. Sayfaya gittiğiniz zaman normal kullanıdığımız photoshop görünümü göreceksiniz. Lakin Normal photoshopdan ayrı bazı photoshop özelliği eksik. Ama bir resim editörü arayan için çok kullanışlı bir adres.

Sayfaya gittiğiniz zaman üstte bulunan menü seçeneklerinden Language (dil) seçeneğinden dili değiştirebilirsiniz. Türkçe dil desteği de mevcut.

Jpg, Jpeg, Gif, Png, Psd, Pxd dosya türlerini desteklemektedir.Programa girdiğiniz zaman karşınıza üç seçenek gelecektir.

Create a new İmage : Yeni bir image sayfası açar ve siz uzunluk*genişlik sayılarınızı girerek resminizi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Open İmage from computer  :  Dediğiniz zaman bilgisayarınızdan bir resim açıp düzenleyebilirsiniz. İsterseniz Bilgisayarınızda ki bir PSD dosyasını açarak üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Open image from URL  :  dediğiniz zaman internetteki bir resimin urlsini yazarak çalışabilirsiniz…

Online Photoshop web sayfasına bu adresten ulaşabilirsiniz… http://www.pixlr.com/editor


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.