Twitter Hesabınızdan Para Kazanın!

Çoğu kişi ürün veya marka tanıtmalarında twitterın gücünü yeni yeni kullanmaya başladı aynı zamanda geliştiricilerde twitter tarafından sağlanan Twitter API yardım ile çeşitli uygulamalar yapamaya başladılar. Twitterın tanıtımlarda ve reklamlarda oldukça önemli bir yeri vardır özellik şu retweet olayı sayesinde paylaştığınız konular binlerce insana ulaşabilme imkanına sahip. Ayrıca web site sahiplerinin de trafik çekme noktasında oldukça önemli bir yer teşkil ediyor.

Ayrıca sadece trafik çekmek te değil sitenize eklemek istediğiniz konular bulmanıza da olanak sağlayan bence son yüzyılın en hızlı haberleşme teknolojilerinden biri twitter işte bu nokta da oldukça dolu dolu bir twitter hesabınız var diyelim şayet böyle bir hesabınız var ise para kazanma konusunda kesinlikle bir sıkıntı çekmezsiniz. Çünkü oldukça karlı ücretler veren sistemler mevcut gerçi çoğu yabancı şirketler bu noktadan olumsuz bakıyor olabiliriz ama tabi denemekten bişi çıkmaz.

Geldi para sizlere twitter üzerinden para kazandıracak sitelere öncelikle bir twitter hesabına sahip iseniz buradan twitter hesabınızın değerini öğrenebilirsiniz. Daha sonra ülkemizde de oldukça çoğu kişi tarafından uzun zamandır kullanılan magpie Not: benim referansımla üye olmayacaksınız bu konuda endişeniz olmasın çünkü biz kendisi sayesinde başkasının para kazanmasını pek sevmeyen bir millet olduğumuz için inatçılık yapıp üye olmuyoruz daha doğrusu kendimizi sermaye olarak görmeyi pek sevmiyoruz. Bu reklam modelinde üretici ve reklam veren kişinin potansiyel müşterisilerine hitap ediyorsanız tweet başına ödeme alabilmenize kadar imkan tanıyor.Daha doğrusu dilerseniz öyle bir imaknınız olur neden hemen onu da anlatayım çünkü bir aralar kullandım ve takipçilerim azaldığı için bıraktım siteye üye olduktan sonra kaç adet tweetınızda text halinde reklamlar yayınlanmasını istersiniz diye düzenleyebiliyorsunuz düzenleme sırasında site size günlük yada aylık ne kadar para kazanabileceğinizi de söylüyor. Ayrıca dilerseniz sizde reklam verebilirsiniz.

Bir diğer servisimizde twittadd google tarzı bir işleme yöntemi var PPC sistemi ile para kazanmanıza olanak sağlıyor yani tıklama başına ücretlendirme gibi seçenekleri de var.

Diğer sistemleri tek tek söylemek gerekirse twitpub adeta bir affilite tarzında çalışan bir sistem alışlar ve satışlar üzerinde belli miktarda komisyona sahip olabiliyorsunuz  gerçi site de daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Assetize belirlediğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda reklam verenlerin size yönlendirilmesini sağlıyor ve sizin adınıza reklam yayınlıyolar oldukça fazla kullanılan bir sistem olduğunu duydum detaylı bilgi için web sitesinden ve buradan bakabilirsiniz

Sponsored Tweets bu sistemde referans yönetmi ile de para kazanabilirsiniz yani sizin referansınız ile üye olan herkişi için %10 luk bir komisyon daha kazancınıza eklenebiliyor. merak etmeyin yukarıdaki link kesinlikle referanssız sitenin direk adresi

Not:Yazdığım sistemlerin hepsini kullanmadığım için yeteri kadar bilgi sahibi değilim o yüzden sizleri yanıltmamak adına kısa kısa bilgiler veriyorum gerçi internetteki en popüler twitter para kazandırma sistemlerini yazdım tabi sizinde bildiğiniz varsa hiç çekinmeden yazınız lütfen

3 Yorum

  1. mujaheed 01 Şubat 2010
  2. Ahmet Kerem Mahir 26 Temmuz 2010
  3. twitter 16 Mayıs 2011

Yorum Yaz