Url adreslerinizi bir kısa adreste toplayın!

Tarih: 28 Kasım 2009   Yazar: admin  |  1.149 kez okundu
Url adreslerinizi bir kısa adreste toplayın!

Birden çok uzun, karışık, aklınızda tutamadığınız ve paylaşmak için can attığınız site, video, resim vb adreslerinizmi var? Belki 10 part’tan oluşan bir video’nuz, belkide 50 resimden oluşan bir resim arşiviniz var ve bunları arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsunuz. Ancak okadar çok url adresi varki ve hepsi okadar uzun ve karışık ki bir türlü paylaşamıyorsunuz. Peki size bir site söylesem ve bu site bütün url adreslerinizi bir kısa adreste toplasa, kaç kez ziyaret edildiğiniz gösterse nedersiniz?

Bu sihirli sitemizin adı “url.ac”. Url.ac ile url adreslerinizi kısaltabilir ve bir kısa adreste toplayabilirsiniz. Url.ac ile kısalttığınız adresler “url.ac/a” gibi bir adres alıyor. Kısaltılan adresin söylemesi kolay, kullanımı kolay. Url.ac’da istediğiniz kadar url adresini kısaltabiliyorsunuz. Bu 10 olur 100 olur hatta 1000 bile olabilir. Kısalttığınız adrese girdiğinizde üst kısımda bir bar göreceksiniz. Bu bar yardımı ile url adresleri arasında gezebilirsiniz, adresi ayrıca pencerede açabilirsiniz, kaç kez ziyaret edildiğine bakabilirsiniz.

Url.ac’ın kullanılabileceği onlarca alan sayabilirim ama zaten sizler bunları çoktan düşünmüşsünüzdür. Bu sade ve kullanışlı servisi çok seveceksiniz.

Site Adresi: www.url.ac


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.