Fizy – Müzik Dinlemenin En Hızlı Yolu

Tarih: 27 Aralık 2009   Yazar: editor  |  2.399 kez okundu
Fizy – Müzik Dinlemenin En Hızlı Yolu

Bazen radyoda duyduğumuzda, aklmıza takılan bir müzik oluyor ve o an onu dinlemek istiyoruz. Birden bakıyoruz ki arşivimizde, bilgisayarımızda o şarkı yok. İnternetten müzik indirmenin emeğe saygısızlık olduğunu bildiğimiz için içimiz cız ediyor. Bu nedenle “keşke hemen bulup dinleyebilsek” diyoruz. İşte bu sırada Fizy devreye giriyor. Fizy’i açıp hemen istediğiniz sarkının ismini yazıyoruz. İndirmeden anında dinleyebiliyoruz. Bunun yanında müziğin video ekranını da görebiliyoruz.

Ayrıca bir de Fizy Mood özelliği var. En sevdiğim özelliklerinden birisidir. Dinleyeceğiniz şarkıya karar veremediyseniz, ruh haliniz ne diyorsa onu dinlemek istediğinizde fizy mood devreye giriyor. Şu adresten Fizy Mood’u çalıştırıyorsunuz ve istediğiniz şekilde bir müzik türü seçiyorsunuz. Seçtiğiniz türden bir müzik açılıyor. Beğenmezseniz bir sonrakine geçebiliyorsunuz.

Bir de kayıt olma özelliği aktif. Peki kayıt olmanın ne yararı var?  Fizy’ye kayıt olduktan sonra kendi listenizi oluşturabiliyorsunuz. Bu liste her girişinizde otomatik olarak tanınıyor ve sevdiğiniz müzikler hep liste şeklinde kalıyor. Bu listeyi düzenleyebiliyorsunuz da. Unutulan şarkıları silip yerine daha yenilerini eklemek gibi…

Eğlenceli, müzikli günler dilerim…

Site Adresi: www.fizy.com


  Bu yazı için 1 yorum yapılmış.
 1. Can dedi ki:

  Bu sitenin tek yaptığı şey videonun sesini vermek. Müziği dinliyorsunuz ama bandwith’iniz video izler gibi meşgul oluyor. Yani video indirirken sadece sesi duyuyorsunuz. Özellikle kotalı kullanıcılar için tamamen sakıncalı bu.

  Bana kalırsa en güzeli, hiç kasmayıp youtube’dan paşa paşa izlemek. Yok ben video istemem sadece sesi yeter diyorsanız, ekranın sağ üstündeki minimize tuşuna basmak çok zor değil..


Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.