Fizy – Müzik Dinlemenin En Hızlı Yolu

Bazen radyoda duyduğumuzda, aklmıza takılan bir müzik oluyor ve o an onu dinlemek istiyoruz. Birden bakıyoruz ki arşivimizde, bilgisayarımızda o şarkı yok. İnternetten müzik indirmenin emeğe saygısızlık olduğunu bildiğimiz için içimiz cız ediyor. Bu nedenle “keşke hemen bulup dinleyebilsek” diyoruz. İşte bu sırada Fizy devreye giriyor. Fizy’i açıp hemen istediğiniz sarkının ismini yazıyoruz. İndirmeden anında dinleyebiliyoruz. Bunun yanında müziğin video ekranını da görebiliyoruz.

Ayrıca bir de Fizy Mood özelliği var. En sevdiğim özelliklerinden birisidir. Dinleyeceğiniz şarkıya karar veremediyseniz, ruh haliniz ne diyorsa onu dinlemek istediğinizde fizy mood devreye giriyor. Şu adresten Fizy Mood’u çalıştırıyorsunuz ve istediğiniz şekilde bir müzik türü seçiyorsunuz. Seçtiğiniz türden bir müzik açılıyor. Beğenmezseniz bir sonrakine geçebiliyorsunuz.

Bir de kayıt olma özelliği aktif. Peki kayıt olmanın ne yararı var?  Fizy’ye kayıt olduktan sonra kendi listenizi oluşturabiliyorsunuz. Bu liste her girişinizde otomatik olarak tanınıyor ve sevdiğiniz müzikler hep liste şeklinde kalıyor. Bu listeyi düzenleyebiliyorsunuz da. Unutulan şarkıları silip yerine daha yenilerini eklemek gibi…

Eğlenceli, müzikli günler dilerim…

Site Adresi: www.fizy.com

1 Yorum

  1. Can 27 Aralık 2009

Yorum Yaz