Samsung Lazer MFP SCX-4521F

Tarih: 27 Kasım 2009   Yazar: admin  |  1.711 kez okundu
Samsung Lazer MFP SCX-4521F

Samsung Lazer MFP SCX-4521F ile mekan, zaman ve iş kaybını azaltın. Çok yönlü 4’ü 1 arada MFP. Hayalinizdeki lazer yazıcı, fotokopi, faks, renkli tarayıcı. Hepsi Samsung ile tek üründe birleşti! Özel kopyalama işlevini hızla kullanmak için ‘Favorite Copy’ düğmesine basabilirsiniz. Böylece o düğme için belirlenmiş özel kopyalama özelliğine kolayca ulaşabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Kimlik kartı kopyalama özelliği, bir kimlik kartının ya da benzeri küçük bir belgenin her iki yüzünü bir sayfaya basarak, kağıt ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Bu özel işlev, kimlik kartı ya da küçük belgeleri çok kolay biçimde kullanmanızı sağlar.

Üstün yüksek çözünürlüklü tarama performansı
SAMSUNG SCX-4521F, renkli belgeleri 4.800dpi çözünürlükte tarar. Hepsi-bir-arada yazıcılar için bu yüksek kalite sunan bir değerdir. Tarayıcı olarak SAMSUNG SCX-4521F, renkli taramalarda, renk eşleştirmesi ve kademelendirmesi açısından iyi özellikler sergilerken, küçük yazılar kaybolabilmektedir. Siyah-beyaz taramalarda test fotoğrafları çok net biçimde taranmış ve her alanda iyi gri tonlama ve net ayrıntılar elde edilmiştir.

Yüksek performanslı küçük tasarım
SAMSUNG SCX-4521F, masanızda yalnızca 14,5×17,2 inç kare yer kaplar, yalnızca 14,5 inç boyundadır ve 10,4 kg ağırlığa sahiptir. Cilalı beyaz plastik muhafazası, ofisinizin sade ve şık görünmesini sağlar.

Bazı diğer hepsi-bir-arada yazıcılar, daha geniş alana ve daha az özelliğe sahiptirler ancak Samsung SCX-4521F’nin özellikleri hem kullanıcıya daha geniş alan bırakacak hem de maliyetleri en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.

Çok az yer kaplayan tek üründe profesyonel baskı, tarama ve düz yatak fotokopi özelliklerini kullanabilirsiniz.

Bilgisayardan faks özelliği ile düzenli faks işleri
SAMSUNG SCX-4521F, verimli çalışan bir faks olmasının yanı sıra fakslanacak belgeyi bilgisayarınızdan, SmarThru 4 yazılımı üzerinden doğrudan da gönderebilir.
Bu özellik sayesinde artık kullanışsız faks özellikleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.Bilgisayardaki PC Fax düğmesini tıklatabilir ve zaman kayıplarını azaltabilirsiniz.
SCX-4521F, faks erişimini de kolayca göndermektedir. Tüm yapmanız gereken bilgisayarınızda “PC Fax düğmesini tıklamaktır”.

Gelişmiş OCR işlevi
Belgeleri taramak için optik karakter tanıma (OCR) yazılımını kullanabilirsiniz. OCR belgeleri tarar ve düzenlenebilir zengin metin biçimine dönüştürür.Bu işlev sayesinde belgeleri tekrar yazmak zorunda kalmazsınız. Artık bir elektronik dosyalama sistemine geçebilirsiniz.

Samsung.Laser.MFP.SCX-4521F.2


  Bu yazı için 1 yorum yapılmış.
 1. Netvitrinim dedi ki:

  tam benim aradıgım özellikte bir yazıcı en kısazamanda bitane alacagım.


Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.