Samsung E620 sesi tanıyor

Tarih: 27 Kasım 2009   Yazar: admin  |  1.026 kez okundu
Samsung E620 sesi tanıyor

Samsung SGH-E620 bluetooth başlığı aracılığıyla kullanıcıdan gelen sesli komutları tanıyabiliyor. Kullanıcı tarafından adres defterindeki kişiler isimleri çağrılarak hızlı bir şekilde aranabiliyor. Samsung geliştirdiği yeni telefonu aracılığıyla ses tanıma teknolojisini bluetooth kablosuz bağlantı teknolojisiyle birleştirdi.

SGH-E620 isimli ürünle, kullanıcı başına geçirdiği bluetooth başlığındaki mikrofona adres defterinde yer alan herhangi bir kişinin ismini söylediğinde o kişinin isim adres defterinde kısa bir sürede taranabiliyor ve numarası çevirebiliyor.

Telefonda bulunan ses tanıma modülü arasında İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca’nın bulunduğu 5 farklı dildeki ses örneklerini tanıyabiliyor.

Ses tanıma yeteneklerinin yanı sıra üründe ayrıca 1 megapiksellik kamera ve hoparlör de bulunuyor. Bakterilerden korunmayı sağlayan nano gümüş kaplamaya sahip telefon ayrıca bu özelliğiyle Avrupa piyasasında bir ilk oluşturuyor.


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.