Logitech Z-5500 Digital Ses Sistemi

Logitech Z5500 Digital ses sistemi ile tam bir sinema keyfi yaşayacaksınız. Z-5500 bünyesinde DTS ve Dolby Dijital çözücü barındırdığı için kendini diğer analog çözümlerden ayrılmakta. Set 5.1 olduğundan, bir merkez olmak üzere beş uydu bulunuyor.Merkez kısmı özellikleri ile diğer uydulardan ayrılıyor. Uduların her biri 62Watt gücünde ve toplam altı kanallı ses çıkışı ve 505 Watt’lık gücüyle eşsiz bir ses sistemi diyebiliriz.

Uydu ve merkez hoparlör plastik ve arka kısımlarında hava kanalı olduğu için ses kalitesi artıyor. Uydu hoparlörlerin çevrilmeyle yöntemiyle duvara montajı gayet basit hale getirilmiş. Merkez hoparlör 69Watt gücüyle diyer uydu hoparlörlerden daha da güçlü.Merkez hoparlör genelde monitörün/TV’nin üzerinde durduğundan fazla uzun kablo gerekmez ama Logitech kabloyu kısaltmamış. Merkez ile dört uydunun da sürücüleri 3″ ve tamamının kasası plastik.Ayrıca ürünün kumada paneli gerçekten de çok basit yapılmış. Kumanda panelinin ön tarafında ayarları yapabileceğiniz tuşlar net bir şekilde ayarlanmış. Tabi bir de uzaktan kumanda. Kumanda panelinden yapabileceğiniz bütün özellikleri kumando üzerinden yapabiliyorsunuz.

Bu Subwoofer tamamen ahşaptan yapılmış ve gayet büyük.Ön tarafında 10 inç’lik sürücü mevcut. Ürünün arka tarafında ise her kablo ve hoparlör için bağlantı yuvası mevcut. Yan taraftaki oyuklar sayesinde çok güçlü bir bas sesi alabilirsiniz. Gerçekten de büyük bir subwoofer.

Logitech.Z5500.2

Logitech.Z5500.3

Logitech.Z5500.4

Logitech.Z5500.5

Logitech.Z5500.6

1 Yorum

  1. mustafa ünal 16 Mart 2012

Yorum Yaz