Logitech G9 Oyun Faresi

Tarih: 27 Kasım 2009   Yazar: admin  |  1.014 kez okundu
Logitech G9 Oyun Faresi

Rakiplerine karşı her zaman en avantajlı donanıma sahip olmak isteyen oyunculara hitap eden farelere olan ilgi çığ gibi büyüyor. Bu yazımızda Logitech firmasının en son oyuncu faresi olan G9’u inceledik. Piyasanın önde gelen klavye ve fare üreticilerinden olan Logitech de oyunculara özel ürettiği G9 modeli ile hem kullanışlı hem de çok yönlü bir fare olma özelliğini taşıyor. En çok dikkat çeken özelliğide kişiselleştirilebilme seçeneklerinin bol olması.

Farenin ön kısmındaki çekmeceye ağırlıklar yerleştirerek toplam ağırlığını değiştirebiliyor, daha etkili bir kontrol seviyesine ulaşabiliyoruz.

Üzerinde bulunan ekrandan da farklı dpi ayarlarına geçiş yapabiliyor, hassasiyeti 3200 gibi oldukça yüksek seviyelere çıkarabiliyoruz. Üzerinde toplam 9 tuş bulunan farenin makro seviyesi de hayli gelişmiş. Bu sayede tuşlara farklı oyun komutlarını yükleme imkanına kavuşuyorsunuz. Farenin alt kısmında bulunan iki tuş ile tekerleğin dönüş hızını ve hassasiyetini belirleyebiliyorsunuz. Kutu içerisinden iki farklı kasa çıkıyor ve bu sayede farenin dış yüzeyini değiştirebiliyoruz.

Logitech.G9.2

Logitech.G9.3

Logitech.G9.4

Logitech.G9.5

Logitech.G9.6

Logitech.G9.7

Logitech.G9.8


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.