Logitech G15 Oyun Klavyesi

Tarih: 27 Kasım 2009   Yazar: admin  |  1.118 kez okundu
Logitech G15 Oyun Klavyesi

Dünyanın önde gelen donanım üretici firmalarından Logitech’ten, oyunseverlerin hoşuna gidecek bir klavye, G15. LCD ekranı ve 18 makro tuşuyla Logitecg G15 gerçekten çok yetenekli bir klavye. Logitecg G15 Gaming Keyboard LCD ekranın özellikleri pek çok oyun tarafından destekleniyor. Toplam 18 makro kombinasyonu yapılabilen (6 tuş x 3 mod tuşu) Logitech G15’de değişik oyunlar için konfigürasyonalar yapılıyor.

Oyun açıldığında kendisine ayarlanmış tuş kombinasyonları aktif oluyor. Böylece oyunlar arasında geçişte makrolarınız bozulmuyor. Altı makro tuşu ve üç mod tuşu klavyenin boyutunun makul seviyede kalmasını sağlamış. Tuşlarda arka aydınlatma ışığı bulunuyor.

160 x 43 piksel LCD ekran: World of Warcraft, Battlefield 2142 ve Quake Wars oyunlarında kritik bilgileri oyuncuya anlık sunabiliyor. LCD ekran bunun yanında sistem durumu, oyunu kesmeden farklı bir uygulamadan bilgi, CPU kullanımı veya boş bellek miktarı gibi bilgileri de aktarabiliyor. Klavyenin oyun modu (game mode) bulunuyor, bu modda Windows tuşu pasif hale geliyor ve yanlışlıkla bu tuşa basılarak oyundan çıkmanın önüne geçiliyor.

Logitech.Yeni.G15.2

Logitech.Yeni.G15.3

Logitech.Yeni.G15.4

Logitech.Yeni.G15.5

Logitech.Yeni.G15.6


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.