Creative Zen X-Fi Mp3 Çalar

Zen X-Fi içinde Creative’in X-Fi ses teknolojisni barındıran creative’in ilk digital müzik çaları. Kristal netliğinde ses duyabileceğiniz yegane MP3 çalarlardan birisi. Sıkıştırmalardan dolayı kayıp yaşanan gitar, davul ve tüm enstrüman seslerini gerçek kalitesinde duyun. Dahili X-Fi teknolojisi ile hem stereo kulaklık hem de kaliteli bir stereo hoparlör ile sesin tüm ayrıntılarını yakalayın ve kristal netliğinde sesin zevkine varın.

EP-830 kulak içi kulaklık ile müziğin tadına varın. Bu birinci sınıf kulaklık ZEN X-Fi ile birlikte geliyor. EP-830 size mükemmel ses izolasyonu ve minimum gürültü vaat ediyor. Sizin hiç tatmadığınız duyguları tatmayı hedefleyen MP3 çalar. ZEN X-Fi ile sesin mükemmelliğini kabul edin.

Dahili X-Fi teknolojisi ile standart stereo ses ile yetinmenize gerek yok. Çok daha derin ve kaliteli ses ile müzik ve filmlerinizin zevkini katlayın. Müziğinizi’ sanki yüksek kaliteli Hi-Fi bir stereo hoparlörlerden dinlediğinizi zannedeceksiniz.

  • Kutu içeriğinde gelen EP-830 kulak içi kulaklık size mükemmel ses izolasyonu ve kristal netliğinde ses kalitesi sunuyor.
  • Sadece 68.75g ağırlığında ve incecik ZEN X-Fi2ın mükemmel dizaynı ve yuvarlatışmış köşeli hatları tam sizin istediğiniz gibi.
  • Dosyalarınızı1 SD/SDHC kartınızdan, ZEN X-Fi’ınıza yükleyin ve daha fazla fotoğraf görüntüleyebilmenim tadın avarın
  • 2.5″ ve 16.7 milyon TFT renk destekli ekranın tadına varın. Canlı ekranda fotoğraflarınız görüntüleyin ve filmlerinizi izleyin.
  • Dahili 32 kanal hafızalı FM Radyo ile en son hitleri yakalayın.
  • Müziğinizi MP3, WMA ve AAC (.m4a) iTunes® Plus gibi formatlarda dinleyebilirsiniz. Creative Centrale’i indirinve sıkıştırma, transfer ve diğer tüm uygulamaları kolayca yapın.
  • Dahili ses kaydı sayesinde önemli iş toplantılarınızı kaydedin ve sonra tekrar tekrar dinleyin.
  • İstediğiniz efektleri ayarlayın ve müziğin keyfini çıkarın. 8 EQ ayarından istediğiniz seçin veya kendi EQ ayarınızı ayarlayın. Bass boost ve Akıllı ses ayarı le ses kaliteniz zenginleştirin.
  • Kendi alarm tonunuz ile güne başalyın. Haftanın istediğiniz her gününü ayarlayabilirsiniz.

Creative.Zen.X-Fi.2

Creative.Zen.X-Fi.3

Creative.Zen.X-Fi.4

Creative.Zen.X-Fi.5

Creative.Zen.X-Fi.6

1 Yorum

  1. sesli sohbet 13 Temmuz 2010

Yorum Yaz