Creative X-Fi Elite Pro Ses Kartı

Tarih: 27 Kasım 2009   Yazar: admin  |  2.164 kez okundu
Creative X-Fi Elite Pro Ses Kartı

Creative  X-FI Elite Pro Ses Kartı ile müziğinizi, oyunlarınızı ve filmlerinizi gerçek ötesi mükemmellikle değiştirin. Ev stüdyo müzik kaydı, mükemmel oyun performansı ve müziklerde maksimum gerçekçilik. Sound Blaster X-Fi Elite Pro 116dB SNR’lı profesyonel kalite dijital’den analog’a dönüştürücüler (DAC), müzik üretimi ve X-Fi 24 bit Crystalizer, X-Fi CMSS-3D, 3DMIDI ve EAX kontrollerini rahatlıkla yapabileceğiniz harici I/O modülüne sahiptir.

Sound Blaster X-Fi Elite Pro ayrıca, 64MB’lık X-RAM’i sayesinde daha yüksek kaliteli ve performanslı oyun deneyimleri, direkt kayıt imkanıve elektrikli gitarlar için yüksek empedans sağlar. Sound Blaster X-Fi çözümü, en iyisi Elite Pro’nun tüm standart özelliklerini , uygulama yazılımını , Sound Blaster X-Fi kartları serisinin (aşağıda tanımlanmıştır) güç ve performans kapasitesini tek bir uygulamada sunar.

Sound Blaster X-Fi’ın tüm güç donanımı™ Elite Pro kullanılan 3 moddan seçilmiştir :

 • Ses Üretim Modu
 • Oyun Modu
 • Eğlence Modu

SES ÜRETİM MODU ::
Gerçeküstü Mükemmellik için Ev-Stüdyo Müzik Kaydı

Audio Creation Mode
En yüksek kalite, en zengin kayıt özelliği bu sınıfın içinde!
Sound Blaster X-Fi Elite Pro tüm X-Fi ürünlerinin en yüksek derecede mükemmeliyetini, saf 116dB SNR ses çalma kalitesini sağlar. Böylelikle kayıt kapasitesini 96kHz’e ve çalma kapasitesini 192kHz’e dönüştürür. Ses ve müzik üretiminin gelişmiş özelliklerinin ve etkilerinin keyfini çıkarın.

Creative.X-F.Elite.Pro.2

Gelişmiş Ses Dönüşüm Üretimi
Advanced Audio Conversion Engine.Sound Blaster X-Fi, daha önceki Sound Blaster çözümlerinden 300 kat daha fazla SRC (Örnekleme Oran Dönüştürücü) motoru sunar ve her tür sesi, her tür çözünürlükte 136dB THD+N ‘e yakın hale getirir. Bu da kayıtlarınızda istediğiniz çözünürlükte, hiç bir bozunma olmadan özgürce kayıt yapabilmenizi sağlar. Sound Blaster X-Fi aynı zamanda 44.1kHz – 96kHz arasındaki dijital eşleşmiş kayıtları da destekler.

Düşük Gecikmeli ASIO Kayıtları
ASIOSize’ASIO kayıtlarınızı 1 milisaniyeden kadar düşük gecikme ile ve her tür sınıfta, sıfır CPU yüklemesi ile birlikte gerçekleştirme olanağı sunuyor!

Müzik ve Ses Yaratımı için Gelişmiş Özellikler ve Efektler. Sound Blaster X-Fi sekiz farklı 24-bit donanım efektini destekler. Bunların herbiri Ses Yaratım Modu Arayüzü ile uyumlu ve her türlü girişle kullanılabilecek yapıdadır. 24-bit SoundFont örnekleme ile emsalsiz donanım sentezinin tadını çıkarın! 3D MIDI ile çok kanallı MIDI yaratın.

OYUN MODU ::
Mükemmel Oyun Performansı & Maksimum Gerçekçilik İçin

Creative.X-F.Elite.Pro.3

Sound Blaster X-Fi Elite Pro şimdiye kadar yapılmış olan en hızlı oyun performansını sunuyor!
Creative X-Fi Ses İşlemcisi 15% den fazla performans artışıyla, şimdiye kadar yapılmış en hızlı oyun performansını sunuyor! Ve X-Fi CMSS-3D ile’düşmanlarınızın nerede olduğunu ‘kulaklık veya hoparlörleriniz sayesinde bileceksiniz. EAX ADVANCED HD 5.0 ile oyunlarınız öncekilere göre çok daha gerçekçi olacak ve X-Fi 24-bit Crystalizer’ 24-bit ses kalitesi ile, şimdiye kadar edindiğiniz en gerçekçi oyun performansını ve deneyimini yaşayacaksınız!

EĞLENCE MODU ::
Xtreme Fidelity Muzik & Filmler İçin

X-Fi 24-bit Crystalizer, MP3’lerinizi & ve filmlerinizi orjinal CD veya DVD kalitesine yükseltir.
Creative X-Fi Xtreme Fidelity ses işlemcisi müzik veya filmlerinizi iki adımda ses işleminden geçirir. Öncelikle 24-bit/96kHz kalitesine çevirir, daha sonra 16-bit kayıt ve de MP3’e çevrim esnasında kayıttaki hangi bölümlerin bozuk olduğunu belirler, analiz eder ve kalitesini yükseltir. Sonuç müzik çin daha temiz, daha berrak ve daha tok bir ses, filmleriniz için ise şimdiye kadar yaşamadığınız bir gerçekçilik sunar!

Creative.X-F.Elite.Pro.4

X-Fi CMSS-3D, kullanıcılara Mp3 lerini& ve stereo filmlerini çevresel sese çevirme imkanı sunar.
X-Fi CMSS-3D teknolojisi ile stereo Mp3 ve filmlerinizi çevresel ses ile dinlemenin tadını çıkarın! Creative X-Fi ses işlemcisi, seslerinizi sahip olduğunuz hoparlör sistemiyle (kulaklıklar dahil) mükemmel eşleştirir. Özel ses elementlerinizi ayrıştırmak için gelişmiş teknikler kullanır, örneğin sesi orta kanaldan, çevresel sesleri ise yan kanallardan verir ve böylece müzik ve filmlerinizdeki seslerde inanılmaz bir gerçekçilik hissedersiniz!

SuperRip Cdlerinizi sıradışı gerçek sese dönüştürmenizi sağlar.
Sound Blaster X-Fi ,X-Fi 24-bit Crystalizer &ve X-Fi CMSS-3D özelliklerini kullanarak CD lerinizi “SuperRip” ‘ yaparak sıradışı gerçeklikte ses kalitesine dönüştürür. Artık düşük kalite MP3 sesleri yerine , yüksek kaliteli müziğin tadını çıkarabilirsiniz!

PC film zevkinizi doruğa çıkarın!
THX sertifikası kalitesiyle inanılmaz ve filmler için DTS-ES™ ve Dolby® Digital EX kodlama kalitesinin zevkine varın!

Creative.X-F.Elite.Pro.5

Creative.X-F.Elite.Pro.6

Creative.X-F.Elite.Pro.7

Creative.X-F.Elite.Pro.8


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.