Recep İvedik 3 Çok Yakında Sinemalarda!

Tarih: 25 Aralık 2009   Yazar: SO  |  769 kez okundu
Recep İvedik 3 Çok Yakında Sinemalarda!

Çoğu insanında bildiği gibi Şahan Gökbakarın başrollerde oynadığı Recep İvedik tiplemesinin 3. filmi yakında sinemalarda yerini alacak. Şöyle biraz geriye bakacak olursak izleyenlerine ayrı bir zevk katan Recep İvedik 1 ve Recep İvedik 2 filmleri türk insanı tarafından çok beğenildi ve tahta oturtuldu. Fakat tabiiki de bu filmlerden sonrada ayrı bir tartışma başladı. Küfürlerin çok edildiği el hareketlerinin birbirine girdiği Şahan Gökbakarın filmlerine yoğun bir şekilde eleştiri bombardımanına tutuldu.

Ama çoğu seyirciler bu eleştirilere kulak aslamadan Recep İvedik’in muhteşem 2 filmini kahkayayla izledi. Aslında çoğu izleyicide merak ediyordu ne zaman çıkacağını, aldığım bilgiye göre filmin halen montajı devam ediyormuş. Fakat ben daha fazla merak uyandırmamak için sizlere bir kaç Recep İvedik 3  püf noktasına dayanacağım. Öncelikle 3. filminde kahramanımız sosyalleşmek için üniversiteye başlıyor, müzik dinlemeyi sevmeye başlıyor ve ayrıca müzik kurslarına katılıyor.  Zaten en heyecanlı kısmıda bu kursta başlıyor. Yine aldığım bilgilere göre olayları sadece kurs bölümünde anlatılacağı belirtildi. Daha flüt çalmasını bile bilmeyen ivedik beethoven’ın 9. senfonisi çalarak başlamak istiyor. Fakat flütü ağızıyla değil burnuyla çalıyor ve tabiki bu da müzik hocasını deli etmeye yetiyor.  Seyircileri tarafından merakla beklenen film 12 Şubat 2010 da vizyona girecek.

Recep İvedik 3 Filminin Fragmanı:


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.