Bilinçli tüketicinin alışveriş rehberi: AlırkenBak.com

Bir ürün satın almaya karar verdiniz ancak piyasada alacağınız bu üründen okadar fazla çeşit ve marka varki hangisini alacağınıza karar veremediniz. İşte tam bu sırada karşımıza AlırkenBak.com çıkıyor.

AlırkenBak toplumda bilinçli tüketici kitlesini oluşturma amacıyla kurulmuş, bir ürün veya hizmet satın alırken nelere göre tercih yapılması gerektiği bilgilerini bulunduran, tüketicileri doğru tercih yapabilmeleri için yönlendiren ve içeriği gönüllüler tarafından oluşturulmakta olan bir alışveriş rehberidir. Peki nasıl çalışır?

Ürün kategorisinden satın almayı düşündüğünüz ürüne gidip oradaki önerileri okuyarak satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi toplarsınız. Edindiğiniz bu bilgiler doğrultusunda diğer bilgi kaynaklarınıda değerlendirip bilinçli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Alışverişinizin ardından tekrar gelip aynı ürün ile ilgili veya satın alınırken dikkat edilmesi gereken noktaları bildiğiniz herhangi bir ürün hakkında öneri ve tavsiyelerde bulunup diğer tüketicileri bilinçlendirmek için yardımcı olabilir ve puanları toplayabilirsiniz. Bu puanlar ilede eşsiz fırsatlar yakalayabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz.

Site Adresi: www.alirkenbak.com

2 Yorum

  1. AlırkenBak 25 Aralık 2009
  2. nazlı kara 25 Aralık 2009

Yorum Yaz