Bi Dünya Kravat Markalaşıyor

Bi Dünya Kravat Markalaşıyor

Türkiye globalleşen bir ülke konumunda, bu doğrultuda Türkiye’nin özel ve kamu sektörlerinde 1920 anayasası ile başlayan bir takım elbise zorunluluğu mevcut. Bunu bazı erkekler zorunluluk olarak hissetseler de, her erkeğin kimyası aynı olmayabiliyor. Bu konumda takım elbise tutkunu erkeklerin vazgeçemedikleri kravat devreye giriyor. Zorunlu olarak yapılan hiçbir aktivite insanın gerçek kimliğini belirlemez. Bi dünya kravat bulabileceğimi biliyorum ama takmak istemiyorum, bidünya kravatım var ama bu gün ne giysem gibi iki farklı eylem var.
Türkiye’nin gelişen ve güçlenen ekonomisinin en önemli çarklarından biri olan giyim sektörü, zorunlu ihtiyaç statüsünde ikinci sırada yer almaktadır. Giyinmek kimi erkek için bir zevk olduğu gibi bazı erkeklere hediye için eziyet olabiliyor. Kimdir bu bazı erkekler; Onlar takım elbiselerinin üstüne bi dünya kravatları olmasına rağmen bir kravat bulamayanlar ya da takım elbisesi olup kravat bağlamaktan anlamayanlar, nefret edenler.
Bi dünya kravata koleksiyonunda yer veren internetin yeni kravat fenomeni bidunyakravat.com bu iki erkek tipini de mutlu edebilecek çözümler sunuyor. Sitede kravat bağlamaktan anlamayan ya da nefret eden beyler için büyük bir çözüm olan klipsli kravatlar dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra her zevke uygun renkli, parlak ve ekoseli babalara hediye kravatlarda mevcut. Kravat alırken dikkat etmeniz gerekenler arasında size en büyük tavsiyemiz fiyatı ile bir kravatı kıyaslamanız. Sitenin içerisinde bulunan kravatların tümü çok makul fiyatlara müşterilerine sunulmaktadır.

Yorum Yaz