İlham Verici Tek Sayfa Websiteleri

Bu yazımda sizinle 40 adet ilham verici, tek sayfa websilerini paylaşmak istedim. Bu tasarım harikası web sitelerini inceleyerek ilham alabilir, hayal gücünüzü geniştirebilir veya arşivinize ekleyebilirsiniz. Çoğu html’den oluşan bu sitelerde css ve jquery kullanılmış. Bu tek sayfa sıradışı web siteleri ile müşterilerinizin veya kullanıcılarınızın ilgisini daha rahat çekebilirsiniz. Çünkü herzaman farklı tasarımlar daha fazla ilgi toplarlar.

Fazlasıyla işinize yarayacağını düşündüğüm bu 40 adet tek sayfa websitesini adresleri ve ekran görüntüleri olacak şekilde sıraladım. İşte tek sayfa yapılan tasarım harikaları:

Think Green Meeting

KINO

The Great Bearded Reef

Fajne Chlopaki: Portfolio

Mogulista

SocialSnack

BULLET PR


ZeeLegwork StudioArt by Annis NaeemPortfolio of Tyrale BloomfieldWe Shoot BottlesSilverbackappTim Van Dammebasil glooCharlie GentleChiragj SolankiContrastBrian MurchisonVisualboxMelissaHie.comTyler Finck, SurslyvolllSectionSeven IncDan TobolicWork at PlayBlack Estate VineyardSearch Inside VideoSamir Tuladharf claire baxterNile Insiderzmota.comThe Portfolio of Bryan KatzelCarbon Aspectsmartcube.ieGIANT CreativeHello. My name is Myke AmbsFabiano Meneghettisebdesign.euNETWiSE Strategies


2 Yorum

  1. Çağrı Durak 03 Nisan 2010
  2. mesut 27 Aralık 2010

Yorum Yaz