Windows Live Messenger Wave 4’ten İlk Görüntüler!

Windows Live Messenger kullanıcılarının beklediği Wave 4 sürümü çıkmadan ekran görüntüsü internette yayılmaya başladı. Bu sürümde kulanıcıların bir pencerede, birden çok iş yapabilmeleri için özel sayfalar tasarlanmış. Girilen anlık iletinin heman altındaki menüde bu sayfa başlıklarını görebiliyoruz.

www.messengeradictos.com’dan alıntıdır

İlk sayfada; sosyal ağların günümüzde büyük yer kaplamasından dolayı, Windows Live’ın Facebook gibi sosyal ağlarla entegrasyonu sağlanmıştır. Anlık sosyal güncellemelere yorum yapılabilme, SkyDrive sayesinde paylaşılan fotografların büyük önizlemelerini görebilme özellikleri, bu sürüme ayrıcalık katmıştır.

Diğer sayfalarda ise oyunlar, arkadaşlar, MSN başlıkları buluyor.

Yeni görünüm kullanıcılara ilk bakışta fazlasıyla karışık geliyor, fakat istenilen bölümlerin gizlenip diğer sade görünümüne uyarlanabileceği söyleniyor.

Bu görüntü hakkında yapılan yorumlara bakıcak olursak, yine çoğu kişinin düşüncesi çakışıyor. Birisi; biz sadelik istiyoruz MSN kendi işlevini yapsın yeter diyor. Diğeri ise; Çok iyi! Sadece Messenger sayfasından diğer sosyal ağlara da bağlanabilmemiz güzel olacak diyor.. Yeni sürüm indirilmeye başlandığında tartışılacağa benziyor. Ne zaman çıkacağı hakkında bir fikrim yok. Bekleyip göreceğiz..

1 Yorum

  1. mehmet 20 Şubat 2010

Yorum Yaz