Firefox 4 Mart Sonunda Çıkıyor!

Tarih: 19 Mart 2011   Yazar: editor  |  1.492 kez okundu
Firefox 4 Mart Sonunda Çıkıyor!

Firefox sayısız testin ve beta sürümünün ardından 22 Martta bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. RC sürümü gayet sorunsuz bir şekilde olduğundan dolayı, belirlenen tarihin ertelenmeyeceği umuluyor. Mozilla ekibinden olan Damon Sicore, Firefox 4’ün denemeleri sırasında herhangi bir hataya rastlanırsa çıkış tarihinin erteleneceğini ve RC2 sürümünü çıkaracaklarını bildirdi. Firefox 4’ün tüm kullanıcıları için hayırlı olmasını diliyorum :) Umarım herhangi bir hata çıkmaz ve çıkışı ertelenmez.

Hatırlarsak İnternet Explorer 9 Windows XP’ye destek vermemişti. Fakat Mozilla Firefox 4, bundan 7-8 yıl önce çıkan işletim sistemlerine bile destek vermeyi hedefliyor.


  Bu yazı için 8 yorum yapılmış.
 1. Burak Dülgar dedi ki:

  Merakla ve heyecanla bekliyoruz :)

 2. Muhammed dedi ki:

  Acaba firefox neden sürekli çöker, bilgisi olan var mı? Bende bugün yine 2 defa çöktü. Bundan önce de en son 2 hafta önce çökmüştü. Rapor gönderiyorum ama oluyor sürekli. Fikri olan var mı dır?

  selamlar

 3. Burak Dülgar dedi ki:

  Merhaba Muhammed,
  Girdiğin siteler ile alakalı olabilir. Veya firefox’da kullandığın bir eklenti buna sebeb oluyor olabilir. Hiç olmadı firefox’u silip baştan kurmayı dene birde. Çökmesi pek normal değil çünkü. Bende neredeyse hiç çökme olmuyor mesela.

 4. Yusuf dedi ki:

  Sadece ie 9 değil, windows live messenger 2011 ‘de desteklemiyor.
  Firefox ‘un yeni sürümünü merakla bekliyorum…

 5. Nedir dedi ki:

  Bende haftada en fazla 1 kez çöküyor. Birazda Pc özellikleri ile de alakalı.

  Downloadı duraklattığımda bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra tekrar devam edemiyorum. Umarım 4’de böyle bir sorun olmaz.

 6. Firefox bende de zaman zaman çöküyor. Fakat buradan belirtmek istediğim bir nokta daha var. Firefox GNU/Linux sistemlerde daha iyi (ve daha hızlı) çalışıyor. Kullandığım GNU/Linux sistemlerde çökme neredeyse hiç olmadı. Windows sürümlerinde çoğu zaman problem yaşadım.

 7. Esra Bulut dedi ki:

  Ya firefox 4 kullanıyorum fakat çökme oluyor sürekli giriş yapamıyorum anasayfaya bile sebebini bilen varmı?

 8. Rustu Gk dedi ki:

  bence 5 cıktı onu kullanın ve harika tavsiye ederim çökme sebebini bilmek için sizin bilgisayarınızı görmek bilmek gerekir bunlara hiç gerek yok 5 harika


Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.