Logitech G35 Mikrofonlu Kulaklık

Tarih: 17 Aralık 2009   Yazar: admin  |  1.194 kez okundu
Logitech G35 Mikrofonlu Kulaklık

Logitechten oyuncular için yepyeni bir ürün. Logitech G35 7.1 surround ses sistemine sahip. USB üzerinden kolay bir şekilde bağlanabilen mikrofonlu kulaklık seti ile çok net ses almanız mümkün.

Logitech G35 kulaklık, Logitech’in 7.1 surround sound sunan ilk kulaklığı. Ürün, 7.1 kanallı surround sound’u destekleyen ve giderek artan aksiyon oyunları ve yüksek çözünürlüklü filmler için mükemmel bir tamamlayıcı. İkinci jenerasyon Dolby Headphone teknolojisi ile güçlendirilen G35 headset, bir ses odasının kompleks akustiğine eşdeğer bir akustik sunarak daha detaylı arka plan ses alanı sağlıyor.

Ayrıca, kulağı çevreleyen tasarımı ile G35 kulaklık etraftan gelen sesleri önemli ölçüde azaltırken ayarlanabilir gürültü engelleyici mikrofon sizin sesinize odaklanarak arka plan gürültüsünü engelliyor.

World of Warcraft oyunundaki karakteriniz gibi konuşmak ya da oyun sırasında sesinizi değiştirmek istiyorsanız,  dahili yazılımı yükleyerek, sayborg, dev, mutant, uzay sincabı, cüce ve uzaylı gibi altı adet ses değiştirme seçeneğini kullanabilirsiniz. Ventrilo ya da Team Speak gibi popüler chat sitelerini kullanıyorsanız G35, sesinizi değiştirmeniz için sol kulaklık üzerine yer alan ve tek dokunuşla çalışan üç G tuşuna sahip. Kulaklık üzerinde bulunan ilave ses kontrolleri, ses, mikrofon kapama ve surround ses ayarlamaları için hızlı erişim sağlıyor.
Logitech G35 kulaklığı kullanırken kendinize en uygun tarzı seçebilirsiniz: Logitech G35 uzun oyun seanslarında rahat kullanım için ince, kalın ve konturlu tasarımlar olmak üzere üç adet değiştirilebilir kulaklık bandına sahip.

G35 headset, MP3 dosyaları dahil daha geleneksel formatlarda kayıtlı ses dosyalarınızı zenginleştirmek için, genişletilmiş stereo ses yaratmak amacıyla  Dolby Headphone teknolojisiyle birlikte Dolby Pro Logic II’yi kullanıyor.

Logitech.G35.2

Logitech.G35.3

Logitech.G35.4

Logitech.G35.5

Logitech.G35.6


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.