Sohbet Programlarına Online Erişim Siteleri

Sohbet Programlarına Online Erişim Siteleri

Merhaba sorbize okuyucuları. Bu yazımda sizinle paylaşacağım 5 adet websitesi ile MSN, Google Talk, Yahoo Messenger, ICQ, AIM vb popüler sohbet programlarına online olarak erişebilecek ve kullanabileceksiniz. Evde, işte, okulda ve nerede olursanız olun bu websiteleri sayesinde heryerden online sohbete katılabileceksiniz. Paylaştığım bu 5 servisin beşide tamamen ücretsiz ve birbirinden kullanışlı. Şimdi vakit kaybetmeden hemen bu servislerimizi inceleyelim.

Yazımda ebuddy, koolim, meebo, webuzz ve iloveim olmak üzere 5 adet servisten bahsedeceğim. Bu servisleri en beğendiğim başta olmak üzere sıraladım. Servislerin hepside tamamen ücretsiz ve çok kullanışlı. İlk servisimiz ebuddy ile başlayalım;

1. ebuddy

Ebuddy bu liste içerisinde en kullanışlı bulduğum servis oldu. MSN, Yahoo, AIM, Google Talk, Facebook, ICQ ve Myspace ağlarına bağlanabiliyor.

2. KoolIM

Kullanımı oldukça kolay, sade bir arayüze sahip. Aim, MSN, Yahoo, Google Talk, ICQ, Gadu-Gadu ve Xfire ağlarına bağlanabiliyor.

3. meebo

Tek sayfadan tüm sohbet ağlarına erişim sağlayabiliyorsunuz. Meebo ile MSN, Yahoo, Google Talk, ICQ, Aim, Myspace, Jabber ve MyYearBook ağlarına bağlanabiliyorsunuz.

4. webuzz

Webuzz ile aynı meebo gibi aynı anda birçok sohbet ağına bağlanabiliyorsunuz. Webuzz ile yine aynı şekilde Google Talk, MSN, Yahoo, Facebook Chat, AIM, ICQ ve Jabber/XMPP ağlarına erişebiliyorsunuz.

5. ILoveIM

Web tabanlı mesajlaşma programlarına erişimi sağlayan iloveim ile MSN, Google Talk, Yahoo, MySpace ve Aim ağlarına bağlanabiliyorsunuz.

7 Yorum

  1. Fırat Göseksel 17 Kasım 2010
  2. Kadir Seven 18 Kasım 2010
  3. Mustafacan Alacı 18 Kasım 2010
  4. Hakan 18 Kasım 2010
  5. Eskişehir 18 Kasım 2010
  6. Yusuf KISA 21 Kasım 2010
  7. Kıyasettin 15 Aralık 2010

Yorum Yaz