Yeni Photoshop CS5 Sürümünün Özellikleri

Tarih: 16 Nisan 2010   Yazar: editor  |  4.544 kez okundu
Yeni Photoshop CS5 Sürümünün Özellikleri

Adobe firması tarafından üretilen ve çoğu bilgisayar kullancısı tarafından kullanılan Adobe Photoshop’a dünyada en çok beğenilen ve ortaya gerçekten kaliteli işler çıkartan grafik düzenleme programı denilebilir. Photoshop yeni sürümlerinde kullanıcılarının karşısına hep farklı özelliklerle çıksa da, CS5 sürümündeki özellikler diğer sürümlerden farklı ve bambaşka.

Bu sürümde tasarımcıları en çok uğraştıran işleri kolaylaştırma gibi özellikler üzerinde durulmuş. Örneğin; önemli bir iş için kullanacağımız bir resimdeki sinir bozucu bir lekeyi yok etmek için saatlerce uğraşmak, saatlerce olmasa bile uğraşmak gerekirdi. Fakat artık CS5 versiyonunda resimdeki bir nesneyi, lekeyi, bozukluğu, hatayı… her ne varsa :) kolaylıkla yok edebiliyoruz. Resmin düzenlenmiş haline baktığımızda ortaya “acaba o leke orada mıydı?” denecek kadar harika bir iş çıkartıyor..

21-22 Nisan 2010 tarihinde tüm dünyada satışa çıkarılacak olan Photoshop CS5’i kullanıcılar büyük bir merakla bekliyor. Şimdi sizlere Photoshop CS5 sürümünden birkaç video sunalım. Yazarken videoların hepsini izleme şansım oldu :) Gerçekten güzel özellikler. Umarım siz de beğenirsiniz.


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.