Youtube videolarını indirin

Tarih: 14 Aralık 2009   Yazar: SO  |  1.064 kez okundu
Youtube videolarını indirin

Bu yazı için yasak anlamında gereksiz diye düşünenleriniz olabilir çünkü biliyorsunuz ki youtube uzun zaman önce Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içeren videoların paylaşılmasına musaade ettiği için ülkemizde erişimi yasaklanmıştı. Fakat hali hazırda ülkemizde youtube girmeyi başaranların sayısı oldukça fazla hatta o kadar ki alexa sıralamasına ülkemiz genelinde 5. sırada kendisine yer bulabilmiş hatta uzun zamanda öyle kalacağını düşünüyorum eğer sizde bi şekilde youtube a girme yöntemini öğrenmişseniz sizlere youtubeden video indirmenize veya farklı formatlara çevirmenize olanak sağlayan web tabanlı  servisleri tanıtacağım.

Web Tabanlı

1. Videodownloadx.com oldukça basit ve kullanışlı bir sistem ve yeterli miktarda seçeneğe ve olanağa sahip isterseniz videolarınız e-mail ile arkadaşlarınıza gönderme olanağına da sahip

2. Keepvid.com oldukça basit ve minimalist bir görünümü var videolarınız oldukça fazla farklı formatta indirebilirsiniz.

3. www.downloadandsaveyoutubevideos.info bence ülkemizdeki yasak adına oldukça faydalı bir sistem çünkü proxy kullanarak videolarınız hiç bir sorun olmadan indirir.

4.  www.zamzar.com bu sistem sadece youtube gibi video paylaşım sistemlerinden video indirmez aynı zamanda bilgisayarımızda bulunan videoları convert etmemize olanak ta sağlıyor yani farklı formatlara dönüştürmemizi sağlıyor.zamzar_ss

5. www.youtubia.com videoları arayıp aynı zamanda indirmenizi sağlıyor.

6. www.vidgrab.com oldukça güzel bir hizmete sahip vidgrab bir çok video paylaşım sitesini desteklediği gibi popüler video seçeneği de mevcut.

7. vixy.net hem video indirmenize olanak sağlar hemde DivX AVI, MOV, MP4, 3GP, veya MP3 gibi ses formatlarına dönüştürmenize olanak sağlar.

8. heywatch.com özellikle taşınabilir media çalarların desteklediği bir çok formata dönüştürme olanağına sahip olduğu için bence oldukça faydalı bir sistem

9. www.mediaconverter.org oldukça fazla sistemi destekleyen ki bunlar arasında ses dosyalarını da dönüştürme olanağına sahip bir internet hizmetidir. Diğer servislere göre biraz ağır kalabilir mam sonuçlar oldukça etkileyicidir.

mc_ss

Tabi birde tarayıcılarımıza ekleme olanağına sahip olduğumuz eklentiler var chrome kullanıcı ve firefox kullanıcıları işe yarar eklentilere buradan bakabilirler.


  Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
  İlk yorumu siz yazmak istermisiniz?

Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.