İstediğiniz Herşeyi En Yüksek Hızda İndirin

Her internet kullanıcısı indireceği dosyanın en hızlı şekilde inmesini ister. İnternetin ağır aksak ilerlemesi hepimiz için bir işkence olur. Ülkemizde şu anda yaygın olarak kullanılan internet hızı 8mbit. Ancak bu da artık kullanıcılar için yetmeyebiliyor. Özelikle bugün tanıtacağım program sürekli indirme yapan ziyaretçilerimiz için. Tanıtacağım program dosya indirme canavarı, Internet Download Manager. İndirme canavarı diyorum, çünkü kendi alanında kalitesini kanıtlamış bir program.

Program sayesinde internetin en yavaş ve en hızlı olduğu anlarda dosya indirirken mükemmel bir performans yakalayabilirsiniz. İndirme yaparken hızları zorlayan program bilgisayarınızda interneti kullanan diğer uygulamalarla uyumlu çalışıyor. Yani programla dosya indirirken internette aynı rahatlıkta hiçbir yavaşlama olmadan gezebiliyorsunuz. Sizin çalışmalarınıza göre program indirmesi gerektiği hızı ayarlayabilir.

Program hemen hemen bütün web tarayıcıları ile uyumlu. Bu uyum sayesinde nette dolaşırken dosya indirdiğinizde otomatik olarak indirme işlemline başlayabiliyorsunuz. Program bir çok dosya uzantısını destekliyor. Listede olmayan dosya uzantılarını sizde ekleyebiliyorsunuz.

Programın en büyük avantajı ise birçok dili desteklemesi. Türkçe ile birlikte toplam 45 dili desteklemektedir. Ayrıca programın “Grabber” özelliği sayesinde birçok video sitesinden otomatik olarak videoları indirebiliyorsunuz. Bu sayede özel video indirme programları ya da bu tür siteler ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Program oldukça kullanışlı bir arayüze sahip. Türkçe ile birlikte birçok dil desteği de mevcut.


8mbit hız ile saniyede ortalama 1mb hızla indirme yapabiliyorsunuz.


Gördüğünüz gibi “Grabber” özelliği sayesinde o an izlediğiniz videoları indirebiliyorsunuz.

Program maalesef ücretsiz değil. 30 günlük deneme sürümünden sonra devam etmek isterseniz satın almanız gerekiyor. Fiyatı ise 29.95 dolar.

Sürüm: 5.19
Lisans: 30 günlük ücretsiz deneme. Sonrası için satın almalısınız.
Desteklediği İşletim Sistemleri: Windows 98/Me/2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7/NT
Programın Üretici Sitesi: Tonec Inc.
İndirme Linki: Tıklayın

8 Yorum

  1. Aycan Doğanlar 14 Temmuz 2010
  2. Uğur Aydın 14 Temmuz 2010
  3. admin 14 Temmuz 2010
  4. Fırat Göksel 14 Temmuz 2010
  5. Fatih 15 Temmuz 2010
  6. video izle 23 Temmuz 2010
  7. Emre Doğan 24 Temmuz 2010
  8. Proramı Kuran Kurucu 17 Aralık 2013

Yorum Yaz