Online karakter resmi düzenleyiciler ve oyunlar

Eminim internette oldukça çok karşılaşmışsınızdır bu tarz sitelerle. Özellikle yüklediğiniz resme çeşitli efektler verme veya size kullanmanız dahilinde verilen çeşitli özellikler sayesinde kendinizi kılıktan kılığa koyabileceğiniz online tadında oynanan sanal yaşam sitelerinde bu tarz profil kişiliği oluşturma örneklemelerden yukarıda da değindiğim gibi karşılaşanlar mevcut. Aslında çoğu oldukça bilindiği ve kullanıldığı için söylüyorum. Secondlife’ta yaşama başladığınızda kendi avatarınızı oluşturup çeşitli kılıklar giydirip uygulamanın sağladığı mevcut platformda hayatınızı sürdürebiliyorsunuz.

Aslında bazıları secondlife gibi şık olmasa bile bizlerin yüzlerini güldürecek tarzda. Örneğin şimdi de belirteceğim uygulamalar arasında kendinizi yeterince olmasa bile bir simpson şekline sokabilmek istermiydiniz yada dünyaca ünlü madman karakterlerinden birine bürünmek istermiydiniz?

1. Madman Karakterini oluştur.

Yeterli seçenekte bir madman karakteri oluşturabilirsiniz.

2. Kendi simpsons’ını oluşturun.

Online bir oyun tadında karakterini oluşturuyorsun. Boş vakti bol olanlara

3. Southpark karakteri oluştur.

e2 gece yarısında yayınlanan southpark adlı çizgi tadında filmi eminim çoğunuz duymuşsunuzdur küçük piskopatların hayatını konu edinen oldukça eğlenceli bir dizi izlemeyenler için gülmek istiyorsanız mutlaka izleyin diyor ve karakterinizi oluşturmaya davet ediyorum.

4. Photofunia

Oldukça fazla miktarda seçenek verilmiş bir online resim efekti tadında bir site bi deneyin beğenceğinizden eminim.


Sizinde bildiğiniz bu tarz siteler var ise paylaşırsanız sevinirim.

5 Yorum

  1. MsKcR 13 Nisan 2010
  2. saidyavuz 14 Nisan 2010
  3. MsKcR 14 Nisan 2010
  4. maskerano 15 Nisan 2010
  5. irfan 26 Nisan 2010

Yorum Yaz