Google Türkiye Resmi Blog Sitesi Açıldı!

Google Türkiye Resmi Blog Sitesi Açıldı!

Google Türkiye’ye verdiği önemi belki bir kere daha göstermek için Türkiye’ye özel resmi blog sitesini açtı. Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez, blogdaki ilk yazısında bizi böyle sıcak bir cümleyle karşılıyor. 12 Ocak Çarşamba günü yayına giren bu blogda Google okuyucularıyla, Google’ın Türkiye’de sunduğu hizmet, ürün ve teknolojileriyle ilgili yeniliklerin yanı sıra, Türkiye’deki iş ortaklıkları ve Google Türkiye ile ilgili önemli haberler paylaşılacak.

Google’ın Türkiye resmi blog sitesini hemen görmek ve takibe almak için yukarıdaki logoya tıklayabilirsiniz.

Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez’in açılış yazısı ise şöyle oldu:

Google Türkiye Resmi Blog Sitesi’ne Hoşgeldiniz!

Uzun süredir hayata geçirmeyi planladığımız ve Google’ın Türkiye’ye verdiği önemin bir göstergesi olan Türkçe blogumuzu sizlerle nihayet buluşturuyor olmanın heyecanı içindeyiz.

Google Türkiye olarak; gerek genel kullanıcıların gerekse iş dünyasının hayatını önemli ölçüde kolaylaştıran, online dünyaya entegre olmalarına yardımcı olan Google hizmet ve ürünlerini lokalize ediyor, büyümeyi ve gelişmeyi sürdüren Türkiye internet dünyasına sunduğumuz fırsatlara her geçen gün bir yenisini eklemek için çalışıyoruz.

Google Türkiye ekibi olarak yazılarını kaleme alacağımız blogumuz üzerinden; Türkiye’de sunduğumuz Google hizmet, ürün ve teknolojileriyle ilgili yeniliklerin yanı sıra, Türkiye’deki iş ortaklıklarımız ve Google Türkiye ile ilgili önemli haberleri sıcağı sıcağına paylaşıyor olacağız. Beğeneceğinizi ve faydalı bulacağınızı umduğumuz blogumuzda ayrıca ürün ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiler edinebileceğiniz sayfalara bağlantılar da bulabileceksiniz.

Reklamverenler AdWords ile ilgili gelişmelere mevcut Türkçe Resmi AdWords Blogu üzerinden ulaşmaya devam edebilecek. Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz yeni blog ise Google Türkiye ile ilgili daha genel haberlere odaklanacak ve Türkiye’deki tüm Google kullanıcılarına hitap edecek şekilde tasarlandı. Çift taraflı bir iletişim kanalı olmasını hedeflediğimiz Google Türkiye Blogu üzerinden ilgili soru veya yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Bülent Hiçsönmez
Google Türkiye Ülke Müdürü

12 Yorum

 1. Aycan Doğanlar 14 Ocak 2011
 2. Adil ÖZTAŞER 14 Ocak 2011
 3. Mehmet Emre Baş 14 Ocak 2011
 4. Kadir Seven 15 Ocak 2011
 5. İlhanuS 15 Ocak 2011
 6. antalya web tasarım 19 Ocak 2011
 7. abdullah koçaş 07 Şubat 2011
 8. kaçır 08 Şubat 2011
 9. Freelance web tasarım 08 Şubat 2011
 10. melih 08 Şubat 2011
 11. NovaCep 12 Şubat 2011
 12. metin kılıç 17 Mart 2011

Yorum Yaz