Web sitenizi bütün IE sürümlerinde test edin!

IE Tester adındaki program ile web sitenizi IE5, IE6, IE7 ve IE8 sürümlerinde tek bir program üzerinden kolaylıkla test edebilirsiniz. Yeni web standartları ve gelişen teknoloji ile web site tasarımları Internet Explorer’ın yeni ve eski sürümlerinde kullanıcıya farklı bir şekilde yansıması tasarımcılar için büyük sorunlar oluşturmakta. İşte size bu yazımda tanıtacağım IE Tester adlı program ile tasarladığınız web sitenizi Internet Explorer’ın bütün sürümleri ile kolaylıkla test edebilirsiniz.

Eğer bir web sitesi tasarlıyorsanız tasarımı tarayıcı farklılığınıda göz ününde bulundurarak her kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlamanız gerekir. Yaptığınız tasarım bütün tarayıcılarda ve Internet Explorer’ın bütün sürümlerinde sorunsuz olarak çalışmalı ki ziyaretçi kaybetmiyesiniz.

İşte IE Tester adındaki bu program ile web sitenizi bütün IE sürümlerinde kolaylıkla test edebilirsiniz. Web tasarımcıların fazlasıyla işine yarayacağını düşündüğüm bu programı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

>> IE Tester Programını İndir
>> IE Tester Üretici Web Sitesi

4 Yorum

  1. MsKcR 12 Nisan 2010
  2. admin 12 Nisan 2010
  3. çağrı durak 24 Nisan 2010
  4. Arama Motoru 17 Ağustos 2010

Yorum Yaz