2010 Blog Ödülleri Oylama Süreci Başladı!

2010 Blog Ödülleri oylama süreci resmen başladı! Türkiyenin ilk ve tek blog ödülleri yarışması olan BÖ 2008 ve 2009 yıllarında blog ödülleri yarışması düzenlemişti. 2010 blog ödülleri yarışması 10 mart’da başvuruların alınması ile başladı ve şuan 3. kademe olan oylama süreci ile devam etmekte. Oylama süreci 10-30 Nisan arası yapılacak ve daha sonra 02-06 Mayıs arası jüri değerlendirmesi ile devam edecek ve blog ödülleri sahiplerini bulacak.

İnternet kullanıcılarını blog yazmak konusunda cesaretlendirmek ve bu sayede de Türk internet dünyasına özgün ve zengin içerikler kazandırmak amacıyla 2008 yılından bu yana düzenlenen Blog Ödülleri yarışması, bloglar ile markalar arasında başlayacak uzun soluklu iletişimin çıkış noktası olmayı hedefliyor. Bu sene 2010 blog ödüllerine; Alpella, Efes Pilsen, FIAT, Garanti, Hepsiburada.com, Limango, Mars Athletic Club, Microsoft, ntvmsnbc, Pegasus Airlines, Reklam Store, Schwarzkopf, Ülker Pötibör Bisküvi ve Vestel  gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmaları kategori sponsoru olarak destek veriyor.

Bu sene sorbize.com‘da blog ödüllerinde, topluluk blogları kategorisinde yarışıyor! Ve tabiki tüm okuyucularımızın desteğini bekliyoruz :) Toplam 17 kategoride binlerce blogun yarıştığı blog ödüllerinde oy kullanmak için önce kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kayıt esnasında herhangi bir hilenin yaşanmaması için, geçen senelerden farklı olarak bu sene cep telefonu aktivasyonuda isteyen blog ödüllerine buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra oylamaya başlayabilmek için kategoriler menüsünden blog kategorilerine göz atabilir ve beğendiğiniz kategorideki bloga oy atabilirsiniz. Her kategoriden bir bloga oy atma imkanınız var ve her kategori için bir blogada oy atmanız zorunlu hale getirilmiş. Sorbize.com şuan Topluluk Blogları kategorisinde yarışmakta. Sorbize’ye oy atabilmek için arama çubuğuna sorbize yazıp aratmanız yeterli olacaktır. Şimdiden tüm oy kullanan ve bizi destekleyen okuyucularımıza teşekkür ederiz :) Umuyoruz ki 2010 blog ödüllerinde, sizlerinde desteğiyle dereceye gireceğiz.

5 Yorum

  1. Aycan Doğanlar 10 Nisan 2010
  2. Crazyvelet 10 Nisan 2010
  3. MsKcR 11 Nisan 2010
  4. Emre 11 Nisan 2010
  5. Sevgi 12 Nisan 2010

Yorum Yaz