İ.K.W.U.S 10 Adet online web tasarım aracı

Merhaba arkadaşlar işimizi kolaylaştıracak web uygulamaları serimize devam ediyoruz hatırlarsanız geçen sefer sitemizin istatistiğini tutmamızı sağlayan bir takım uygulamaları göstermiştik yazımız bu adresteydi onu da okuyabilirsiniz bu hafta ise sizlere web tasarımcılar için online olarak hizmet veren bir takım araçları tanıtacağım bunlar genelde renk kodlamları ve css kodlamalarımızı kolaylaştıracak türden olan araçlar olacaktır eklemek istediğiniz başka bu tarz araçlar varsa lütfen hiç çekinmeden ekleyin. Yalnız tanıtacağım bu araçlar arasında kendime ait bir araçta var snook.ca sitesinin geliştirdiği jQuery kodu yardımı ile bir renk aracını hizmetinize sundum umarım beğenirsiniz.

1.RenkPalaz

Renkpalaz online olarak renk kodlarını almanızı sağlayan basit bir sistemdir snook.ca ya ait jquery slider kodu yardımı ile düzenlenmiştir.

2.Tabs Generatör

Tab menu yapımında sizlere yardımcı olacak oldukça basit ama kullanışlı bir araç renkleri ve stilini düzenleyebilirsiniz.

3. QuickRibbon

Quickribbon resimlerinizin kenarına çapraz olarak çeşitli bilgi resimleri ekleminize olanak sağlayan oldukça güzel bir sistemdir eminim çok hoşunuza gidecektir. Renkleri istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

4.stripegenerator

Stripgeneratör pixel olarak arakaplan düzenleme renkleri ayarlamaya yarayan güzel bir uygulamadır.

5.freshgenerator

Kutular oluşturma köşeleri düzenleme ve yazılarınız için gerekli olan optimum düzeyi belirlemek için oldukça ince ayaralamalar yapmanızı sağlayan bir online araçtır.

6.bgpatterns

Arkaplan renkleri resimleri yapabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz bir online araçtır.

7.textorizer

Oldukça eğlenceli bir araç olduğunu düşünüyorum yazdığınız yazıları çeşitli ayarlamalar ile logo şekline getirebilirsiniz

8.tartanmaker

Stripgeneratör ile neredeyse aynı işlemleri yerine getiren bir online background düzenleme aracı olarak kullanabileceğiniz bir uygulama

9.reflectionmaker

Eklediğiniz resimdeki renk kodlarını öğrenmenize ve kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır.

10.Note Generator

Not kağıtlarının üzerine küçük notlar yazmanızı sağlayan oldukça zevkli bir uygulamadır deneyin çok seveceksiniz.

Sizin de tavsiye ettiğiniz web uygulamaları varmı?

3 Yorum

  1. Aycan Doğanlar 10 Ocak 2010
  2. A. S. Hakan GÖK 10 Ocak 2010
  3. Ayhan BAYLAN 30 Haziran 2011

Yorum Yaz