En Güzel Balayı Turları

En Güzel Balayı Turları

Balayı turları hakkında tur operatörünüzden detayları istediğiniz zaman daha çok deniz kum güneş üzerine kurulu olduğunu görürsünüz. Bunu biraz açalım istedik. Balayı turlarının bu şekilde düzenlenmesinin en büyük nedeni çiftlerin yorgunluklarının olabileceğini tahmin etmeleri. Yani bir sürü düğün işinden sonra, büyük koşturmacalar yaşayan çiftleri deniz kum güneş ile dinlendirmeye çalışıyorlar. Yurtdışı avantajını da tura ekleyince harika bir tatil keyfi ortaya çıkıyor.

Balayı turlarının şu an için biraz eksik olduğunu söylemek mümkün. Çiftlerin sadece deniz kum güneş istediklerini sanmıyoruz. Elbette tur operatörlerinin dikkat ettiği hususlardan biri de oteller. Balayı otelleri de bu turlarda önemli yer kaplamaktadırlar. Balayı turlarına katılan çiftler için daha çok dinlenme kısmını öngördükleri için otellere ayrı bir önem vermekteler. Düşünün çok egzotik bir yerde çok egzotik bir otel odası. İşte balayı çiftlerinin aradığı tatil imkanı.

Evliliklerinin ilk günlerini harika geçirmeleri gereken balayı çiftleri için özel turlar düzenlendiğinin farkındasınız. Fakat düşünmeden edemiyoruz acaba balayı turlarının farklı versiyonları olabilir miydi? Demek istediğimiz sadece deniz kum güneşten ibaret olmasaydı balayı turları nasıl olurdu? Acaba çiftler mevcut balayı tur programlarının yanında acaba gezmek isterler miydi? Eğer bu şekilde düşünen balayı çiftlerimiz varsa onlara birkaç tavsiyede bulunmak istiyoruz. Hali hazırda dünyanın çeşitli yerlerine, egzotik adalara düzenlenen yurtdışı turları mevcut. Eğer isterlerse balayı çiftlerimiz balayı turu yerine bu tür detaylı turlara katılıp balayılarını geçirebilirler.

Diğer bir önerimiz yine sizin için özel olarak planlanmış balayı turlarına dahil olmanız ve daha sonrasında bulunduğunuz şehirdeki ekstra turlara katılmanız. Bu da çiftler tarafından çok kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi ister balayı turu olsun isterse de normal yurtdışı turlarından biri olsun mutlaka gittiğiniz yerde düzenlenen ekstra bir gezi, ekstra bir şehir turu mevcuttur. Balayı çiftleri olarak bu turlara katılabilir tatilinizi detaylandırabilirsiniz.

Yorum Yaz