Flavors.me ile Kişisel Anasayfanı Oluştur!

Flavors.me ile Kişisel Anasayfanı Oluştur!

Merhaba arkadaşlar. Bu gün sizlere az önce kullanmaya başladığım bir siteyi tanıtacağım. Bu sitenin adı Flavors.me. Flavors.me kendinize ait sanal bir kartvizit yapmanıza olanak sağlıyor. Örneğin: Twitter, Facebook, Blogger, WordPress hesaplarınızı tüm takipçilerinize, sevdiklerinize ya da arkadaşlarınıza tanıtmak istiyorsunuz. Fakat tek tek söylemek yerine hepsini bir arada toplayacak bir araç istiyorsunuz. İşte bu sırada Flavors.me devreye giriyor.

Bu siteye kayıt olup, kendi hesaplarınızın bulunduğu bir anasayfa tasarlıyorsunuz. Tabi ki tasarıma önem verenler için görünüm ayarları, arkaplan resmi yükleme, yazı tipi değiştirme gibi ayarlar da mevcut.

Flavors.me’yi kullanmak için öncelikle buradan kayıt olabilir veya Facebook, Google ya da Yahoo hesaplarınızla hemen giriş yapabilirsiniz. Kayıt aşamasında seçtiğiniz kullanıcı adının, anasayfanızın adresi olacağını unutmayın. Yani kayıt olduktan sonra sanal kartvizit adresiniz flavors.me/kullanıcı-adınız şeklinde olacaktır.

Girişinizi yaptıktan sonra sizi boş bir anasayfa karşılayacak. Bu sayfa sizin bütün hesaplarınızı bir arada topladığınız sayfa oluyor. Bunun yanında bir de ayar penceresi göreceksiniz. Anasayfanızla ilgili tüm ayarları buradan yapacaksınız. Bu ayarları daha iyi anlamak için şu videoyu izlemenizi öneriyorum :)

[HTML1]

Birkaç örnek anasayfa adresi verebilir misin?

Hemen :) Buradan seçilmiş örnek sayfalara, buradan da benim hesabıma göz atabilirsiniz.

Daha çok özellik istersem ne olacak?

Tabi ki bu da düşünülmüş :) Flavors.me kayıt olduğunuz taktirde hemen kullanılabilen ücretsiz bir sistemdir. Fakat ek özellikleri de kullanmak istiyorsanız yıllık 20$ ödeyerek, anasayfanızın daha da gelişmesini sağlayabilirsiniz. Yükseltme işlemini yaparsanız; istatistik sayfası, kendi alan adınızın olması, iletişim formu, yüzlerce yazı tipi ve çeşitli görünüm stillerine sahip olmuş oluyorsunuz.

Şu an için Türkiye’de pek yaygın olmasa da tanıyanların seveceğini umduğum bir sistem. Okuduğun için teşekkürler. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere :)

11 Yorum

 1. admin 06 Ocak 2011
 2. Amaç Dizayn 07 Ocak 2011
 3. Amaç Dizayn 07 Ocak 2011
 4. Miraç SEYİS 07 Ocak 2011
 5. dogankartal 09 Ocak 2011
 6. ÇakırTürk 10 Ocak 2011
 7. Yusuf 11 Ocak 2011
 8. Tarihçi 12 Ocak 2011
 9. slot makine 12 Ocak 2011
 10. Uğur 27 Şubat 2011
 11. Hazır Kuponlar 19 Kasım 2016

Yorum Yaz